Як залучити удачу в свій будинок. Як відчути себе щасливим і не заздрити.

Кожен хоче, щоб його будинок був повною чашею, наповненою достатком, любов'ю, спокоєм, затишком, і щоб удача завжди супроводжувала у всіх справах і починаннях. Будинок, який позбавлений удачі, навряд чи комусь з мешканців принесе щастя і радість. Існує багато способів, щоб в будинок е назавжди оселилася удача.
Інструкція
1
Для залучення удачі в будинок слід позбутися давно непотрібних, застарілих і не вживаних речей. Не шкодуйте викидати старий одяг, взуття та косметику, саме вони блокують удачу для людини, якій ці речі належать. Старі меблі, побутова техніка, предмети побутової хімії (старі губки і щітки), сухі квіти від коханого - всі ці речі перешкоджають залучення удачі в будинок е.
2
Якщо кімнати в будинок е темні, додайте трохи світла, помінявши темні штори на більш світлі, або повісивши тюль кольору золотого піску. Такий колір не тільки запустить удачу в будинок , але і принесе багатство.
3
Коли зі старими речами покінчено, слід приступити до меблів та інших побутових предметів, які принесуть удачу в будинок . Не варто ставити меблі, у якої є гострі кути. На кухні і у вітальні краще підійде стіл із закругленими кутами, він принесе удачу і об'єднає все сімейство.
4
Ліжко в спальні між вікном і дверима погана ознака, найкраще ліжко поставити біля стіни.
5
Варто пам'ятати, що у кожної речі має бути своє місце. Телевізор повинен стояти у вітальні, а не в кухні або в спальні. Такий, здавалося б, нешкідливий предмет в непотрібному місці погано впливає на відносини між членами сім'ї.
6
Уважно подивіться, як розташовані дзеркала в будинок е. Якщо дзеркало знаходиться напроти дверей, краще його переважити, в такому положенні воно відштовхує входить до будинок удачу.
7
Гарне придбання, яке принесе удачу в будинок , - це акваріум. Поставивши у вітальні акваріум із золотими рибками, ви наповніть будинок не тільки удачею, але і матеріальним достатком.
8
Також залучити удачу в будинок можна за допомогою амулетів і різних наклепів. У передпокої зверху або навпроти вхідних дверей можна повісити спеціальний амулет або всім відому підкову щастя, які привернуть удачу в будинок на довгі роки. Прекрасно впорається з невдачею і принесе успіх мішечок з травами (такий амулет можна зшити самостійно або придбати в будь зеленої лавці).
9
Існують різні обмови на удачу. Як правило такі наклепи робляться на предмети в будинок е, їжу та одяг. Наговір може бути спеціальним, а може бути складений самостійно, головне, в ці слова треба вірити. Саме віра - запорука успіху у всіх справах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t7MqSMFYqMc
Зверніть увагу
відпочинок в гостьовому домі "Удача", який розташований в 250 метрах від моря в сел. Берегове. Будинок розташований в затишному тихому місці при в'їзді в селище. Дата побудови 2012 рік. Стоянка гостьового будинку Удача в селищі Берегове. Веранда в гостьовому будинку Удача в Береговому, Феодосія.
Корисна порада
Гостьовий будинок "Удача" розташований в 10 хв. ходьби до центру пляжу по прямій дорозі і 5 хв. до центру селища Архипо-Йосипівка міста-курорту Геленджик. Територія гостьового будинку включає в себе: одноповерхові споруди "економ" з вигодами на поверсі; двоповерхові будівлі з вигодами в кожному номері, з роздільними кухнями і майданчиками для відпочинку.