Як навчити собаку до команди "дай лапу".

Собака вірний друг і товариш, член сім'ї, готовий завжди вислухати і зрозуміти. Така команда як "Дай лапу " не є обов'язковою у програмі дресирування собак, але що, як не вона повною мірою відображає прихильність між вами і вашим тваринам.
Інструкція
1
Команда "Дай лапу " одна з найперших і найпростіших. Цуценята, як правило легко навчаються їй при дотриманні деяких правил. Починаючи дресирування собаки. подивіться, щоб вона була ситою і не втомленою. Цуценята, як і маленькі діти не можуть подолу на концентруватися на чомусь одному, тому, якщо ці правила не будуть дотримані, тварина буде відволікатися на кожен запах і сторонній звук, намагатися укластися спати, замість того, щоб виконувати ваше завдання. Приготуйте частування - невеликий шматочок корму або чогось смачненького, що буде гарним заохоченням, у разі правильного виконання команди.
2
Для навчання команді "Дай лапу " посадіть цуценя. Це можна зробити командою, якщо він з нею вже ознайомлений. Якщо ж ні, то коли собака знаходиться в стоячому положенні, голосно кілька разів повторіть: "Сидіти!", А потім злегка натисніть рукою на спину собаки, щоб вона сіла. Після цього закріпіть команду голосом, але не хваліть і частування не давайте. Відразу ж переходите до другої частини. Голосно командним тоном скажіть: "Дай лапу " і злегка вдарте пальцями по передній лапі собаки і підставте руку. Як правило, після цього, вона сама покладе лапу вам в руку. Якщо собака цього не зробить, самі візьміть її лапу , покажіть як потрібно. Кілька разів закріпіть команду голосом. Після того, як ви виконаєте цю вправу кілька разів, навіть якщо собака не виконала його самостійно, в черговий раз взявши її лапу , похваліть її і дайте частування.
3
Залиште собаку на кілька годин, знову посадите її і почніть тренування. Через якийсь час собака зрозуміє, чого ви від неї домагаєтеся. Але не зупиняйтеся на досягнутому. Отримані знання необхідно закріпити. Повторюйте цю вправу по кілька разів на день протягом 3-5 днів. Як правило, на другий чи третій день собака починає сама і з задоволенням виконувати цю команду, зрозумівши, що доставляє вам цим радість, а сама за це отримує похвалу і частування.