Як облаштувати кімнату новонародженого.

Народження дитини - велике чудо і велика подія. Малюк, який звик в утробі до рідного голосу мами, теплоті і комфорту, приглушене світло і відносній тиші, в результаті робить відповідальний "крок", з'явившись на світ. Але як зробити його життя такий же комфортній і затишній? Як правильно облаштувати його кімнату ? Як максимально підтримати його?
Інструкція
1
В принципі, цілої кімнати для малятка буде забагато, особливо під час природного вигодовування. Але в будь-якому випадку особистий простір малюка має бути облаштовано з особливою любов'ю і теплотою, враховуючи всі нюанси ніжного віку.
2
Необхідно правильно вибрати і розташувати дитяче ліжечко. Краще, якщо вона буде з дерева, "дихаючого" і теплого матеріалу. У такій ліжечку малюкові буде максимально комфортно спати. Над ліжечком необхідно повісити тюлеве покривало, що захищає немовля від пилу. А саму ліжечко поставити в максимально освітлюваної частині кімнати.
3
На вікна краще підібрати легку тюлеву шторку з бавовни, ніж завішувати його щільною портьєрою.
4
Обов'язковий зручний пеленальний столик (бажано так само дерев'яний). Враховуючи часте його використання, столик доцільніше поставити поруч з ліжечком маляти. Борти столика повинні бути не гострі та безпечні. А наявність ящиків в ньому зробить його використання більш мобільним. Це і буде найоптимальніше місце для утримання дитячих речей в чистоті.
5
Необхідно правильно підібрати колірну палітру дитячої. Зверніть свою увагу на те, що фарба не повинна містити токсичних речовин. Психологи радять вибирати приглушені кольори для стін, які не будуть дратувати і відволікати. Також не варто занадто захоплюватися наявністю білого кольору і холодних відтінків - це може нагадувати лікарняну палату.
6
Дерев'яне покриття підлоги в кімнаті або килимове без ворсу буде найоптимальнішим варіантом. А плінтуси - без виступів і гострих кутів.
7
Пряме світло не повинен турбувати малюка. Краще скористатися точковими світильниками.
8
Необхідно пам'ятати і про те, що ваші улюблені квіти, акваріумні рибки або просто клітка з коханим папужкою є додатковим алергеном для новонародженого, і від них варто негайно відмовитися.
9
І, нарешті, облаштовуючи кімнату для свого малюка, пам'ятайте, що його комфорт і здоров'я повністю в ваших руках! Тому, що б ви не зробили, головне, це зробити з любов'ю і турботою!