Як лікувати дитину при вірусному захворюванні.

Організм дитини слабший, порівняно з дорослим, тому більш схильний до різних вірусних захворювань. При лікуванні такого захворювання у дітей є маса ризиків - заразитися самому або отримати ускладнення у малюка. Як зробити все правильно?
Інструкція
1
Якщо малюк захворів, важливо точно визначити, вірусна або бактеріальна природа його захворювання. Ви, як ніхто інший, знаєте свого дитини . Уважно спостерігайте за ним і його оточенням, особливо якщо він відвідує дитячі колективні установи - дитячі садки, школи, гуртки за інтересами. Якщо в групі багато дітей, які здаються вам хворими, або оголошено карантин, при цьому у вашого дитини немає щеплень проти вірусних захворювань, то краще утриматися від відвідування подібних закладів. Якщо ж ваше чадо все-таки відчуло себе погано, викличте лікаря, але не поспішайте відразу ж приступати до виконання всіх його рекомендацій. Як правило, лікарі дуже часто заради перестраховки призначають антибіотики. Це неправильно, так як багато вірусів стійки до антибіотиків не широкого спектру дії, до того ж, ці ліки вбивають мікрофлору, і крім основного захворювання можна заробити кілька супутніх, наприклад, діарею, порушену функцію нирок і печінки, лікарську алергію, яка може призвести навіть до астми.
2
Покладіть дитини в ліжко, дайте йому гаряче питво і забезпечте спокій. В якості гарячого пиття підійде чай і морси. Не давайте маляті різні рекламовані протизастудні розчини - «Колдрекс», «Терафлю» та інші. У них противірусних препаратів немає, в основному, вони складаються з жарознижуючих засобів, що може змазати всю картину захворювання і заважати встановити точний діагноз. При вірусному захворюванні інкубаційний період дуже короткий. Залежно від імунітету дитини , він може тривати від одного до п'яти днів. Супроводжуватися такий період може високою - до 39-40 С температурою, рясними виділеннями з слизових носоглотки, млявістю і сонливістю.
3
Далі слід так званий період продроми, коли вірус вже розповсюдився по організму дитини , але імунітет ще не почав справлятися із захворюванням. Саме в цей час важливо почати лікування дитини . Проконсультуйтеся з лікарем. Противірусні препарати повинні бути найкращі, останнього покоління, що не роблять руйнівного впливу на печінку, нирки і ендокринну систему. Звичайно, такі препарати не дешеві, однак вони краще допоможуть впоратися з захворювання і не викличуть звикання, а також лікарської алергії. Дитина повинна перебувати в спокої і долікуватися до кінця. Навіть якщо він вже здається вам здоровим, не поспішайте відправляти його в дитячі установи. Малюк може переохолодитися або спітніти, попити холодної води, з'їсти морозиво, що спровокує повернення вірусу і другу хвилю захворювання. Потримайте дитини ще 2-3 дні на карантині і лише переконавшись, що хвороба повністю відступила, повертайтеся до звичайного життя.