Як лікувати трійчастий нерв. де і Як можна зробити операцію трійчастого нерва.

Трійчастий нерв відноситься до парних нерв ам, він розташований на голові. Початок лівого і правого трійчастого нерв ов йде від мозочка, а три розгалуження розташовані на обличчі. Розгалужується трійчастий нерв на рівні скронь. У разі його запалення можуть проявитися самі різні порушення - від нечутливості області ин нерв ації до підвищеної її чутливості, супроводжуваної вельми болючими станами.
Інструкція
1
Найдієвішим з консервативних способів лікування запалення трійчастого нерв а є лікарський препарат карбамазепін і його аналоги - тегретол і фінлепсин. Ці ліки впливають на головний мозок, в результаті цього симптоми захворювання зникають. Дозування і режим прийому цих препаратів вам визначить лікар. Врахуйте, що довго ці кошти брати не можна, оскільки сприйнятливість організму до них з часом знижується. Крім того, ці ліки впливають на роботу дихальних органів, нирок і печінки, тому, проводячи курс лікування, необхідно здавати аналіз крові, контролюючи функції цих органів.
2
Хорошим ефектом володіють і народні засоби лікування трійчастого нерв а. Змішайте одну частину столового оцту з двома частинами потрійного одеколону. Замість столового оцту можна використовувати і яблучний, в ньому біологічно активних речовин набагато більше. Оцет влийте в одеколон (не навпаки!), Перемішайте, трохи підігрійте на водяній бані і розтирайте отриманою сумішшю те місце, де болить. Таке розтирання робіть два рази на день. Зазвичай достатньо двох-трьох днів, щоб настало полегшення. Через деякий час повторіть лікування з метою профілактики.
3
Для розтирання хворого місця один раз на добу можна використовувати ялицеве масло, яке неважко купити в будь-якій аптеці. Розітріть хворе місце на ніч маслом, на шию прикладіть гірчичник, щоб вся хвора сторона добре прогрілася під час сну. Цей спосіб також діє досить швидко.
4
Але медикаментозне лікування не дає бажаного ефекту приблизно у третини хворих. Сучасна хірургія пропонує методи, які дозволяють безболісно вилікувати пацієнта від запалення трійчастого нерв а. В ході операції по чрескожной стереотаксической різотомії лікар впливає на нерв провідником електричного струму, який, як тонка голка, проникає в нерв , деструктуріруя його, і в центральну нерв ву систему перестають надходити сигнали про хворобливому стані нерв а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xawwEzx-ZgE