Весняний авітаміноз: Як попередити його прояв.

Весняний авітаміноз і відчуття постійної втоми у березні-квітні знайомі практично кожному. Здавалося б, природа навколо прокидається після затяжної зими, але сил на радість і активне життя просто немає - в чому ж полягає така дивна закономірність?
Інструкція
1
Причина весняного авітаміноз а криється в декількох факторах. Взимку виникає велика ймовірність простуд, респіраторних захворювань, ви легко можете підхопити вірус грипу або просто переохолодитися - в цих умовах імунітет організму відчайдушно витрачає всі запаси поживних речовин, щоб наскільки це можливо захистити організм. Також взимку значно скорочується надходження свіжих фруктів і овочів, які містять необхідні для нормального розвитку організму речовини, і до весни вони майже повністю закінчуються.
2
Багато з обережністю ставляться до полівітамінами. Проте ж в них немає нічого негативного або страшного: навпаки, полівітаміни володіють безліччю корисних властивостей, вітаміни в них збалансовані в потрібних пропорціях, а також вони не викликають алергічні реакції. Також в більшості випадків полівітамінні комплекси мають форму капсул з оболонкою, які хороші тим, що розчиняються в дорозі шлунково-кишкового тракту поступово, і вітаміни всмоктуються організмом один за іншим, а не відразу. Це добре тим, що речовини не заважають один одному і не вступають в реакції. Приймати полівітаміни краще під час або відразу після їжі, запиваючи рідиною (проте не кава і не газованими напоями - найчастіше вони заважають речовинам засвоюватися).
3
Вельми часто люди (а вже особливо жінки і дівчата) схильні скаржитися на те, що їх не влаштовує власний зовнішній вигляд: шкіра стала тьмяною і блідою, на ній все частіше з'являється роздратування, а володарі проблемної шкіри все частіше помічають знову з'явилися запалення. Помадами і бальзамами практично не допомогти потрісканим в куточках губ, на яких раз у раз виникають тріщини і сухість. Не тішать і волосся - вони ламаються, січеться, а то й зовсім випадають. Допомогти їм можна виключно заповненням вітамінів A, D і E, всі три вітаміну є уславленими вітамінами краси.
4
Звичайно, вам зовсім не варто чекати прояву всіх перерахованих вище симптомів, щоб почати вітамінну терапію і активну діяльність навесні. Приймати вітаміни і намагатися харчуватися збалансовано можна намагатися і взимку. Звичайно, одними полівітамінними курсами не обійтися, вони навряд чи замінюють повноцінне харчування, тому намагайтеся вживати в їжу швидкозаморожені ягоди, різні варення і зацукровані джеми, а також мед - всі ці продукти, що вживаються взимку, цілком можуть наситити організм мікроелементами і вітамінами.