Як одягти новонародженого влітку.

Питання, як одягнути новонародженого малюка взимку, досить риторичне - необхідно вибрати самі теплі речі. Ковдра з овчини або верблюжей вовни, комбінезон, шапки, рукавиці. А ось одягнути немовляти влітку непросто, треба підійти до цього завдання дуже серйозно, щоб не порушити його температурний баланс.
Інструкція
1
Влітку погода мінлива і підступна. Якщо на вулиці яскраво світить сонце і стовпчик термометра сягає позначки у тридцять градусів, то для прогулянки з малюком необхідно вибрати час, коду сонце не стоїть у зеніті - з 8 до 11 ранку або після 18-19 години вечора. У таку погоду як не одягни дитину, йому буде жарко, а при найменшому подиху вітерця вся його піт зіграє на шкоду - дитина може переохолодитися і захворіти. Крім того, малюки не дуже добре переносять спеку, вони вередують і плачуть. Якщо ж дме вітер, а температура не вище 16-18 С, то одягати дитину необхідно як навесні або восени. Найнебезпечніша погода - сонячна, з сильним, поривчастим північним вітром. Тоді потрібен додатковий шар одягу.
2
Зверніть увагу на тканини - вони всі повинні бити натуральними. Основою літнього гардеробу малюка є тонкий бавовна. Якщо на вулиці спекотно, надягніть на дитину тонкі бавовняні штанці і сорочечку. Сповивати дитину чи ні - особиста справа кожного батька. Хтось вважає, що це необхідно, оскільки зробить ніжки дитини більш рівними, хтось думає, що це обмежує рух і розвиток малюка. Якщо ви все-таки вирішили сповивати дитини, то пелюшки повинні бути бавовняні, ситцеві або з бязі, що не сповивати занадто туго. Також необхідно надіти на крихту тонкий бавовняний чепчик, який захистить його ніжні вушка від вітру.
3
Якщо на вулиці прохолодно і вітер, то поверх бавовняного шару одягу необхідний ще один теплий шар. Надіньте комбінезон з флісу або вкрийте малюка ковдрою. На голову необхідно поверх бавовняного чепчика надіти шапочку, пов'язану з тонкої вовни. Якщо на вулиці сонячно, але вітряно, одягніть дитини тепліше. Однак передбачте, щоб ці речі були із зручними застібками і при необхідності їх можна було швидко зняти. Перевіряйте температуру дитини. Помацайте його носик - якщо він холодний, малюк замерз. Просуньте палець в пахвову западину: якщо там гаряче і волого, то немовляті жарко. Чи не перегрівайте дитини, це також небезпечно, як і переохолодження і може вести до різних захворювань, в тому числі і запалення легенів.
Зверніть увагу
Що надіти влітку - вибір суто індивідуальний. Якщо пелюшки то не забувайте одягти легкий чепчик з бавовни, а у вітряну погоду краще комбінезончик, наприклад, з флісу.
Корисна порада
Спостерігаючи за своєю дитиною, ви швидко пристосуєтеся, в яку погоду як його одягати. При температурі вище 25 градусів і відсутності вітру достатньо буде надіти ситцеве сорочечку (сорочечку), прості бавовняні шкарпетки.