Як зробити фотоальбом для малюка. перший фотоальбом малюка своїми руками.

У наш час не проблема придбати фотоальбом для малюка, не докладаючи при цьому зусиль і фантазії. Але як приємно самостійно, своїми руками створити неповторний шедевр і вкласти частинку душі. Докласти мінімум зусиль, а отримати максимум задоволення на довгі роки, та й малюк, подорослішавши, гідно оцінить працю улюблених батьків.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує безліч способів зробити фотоальбом своїми руками. Один з них - це просто взяти готовий фотоальбом і оформити обкладинку і сторінки відповідно до обраної темою.
2
Обкладинку можна обклеїти не тільки папером, а й тканиною, в даному випадку доречний велюр або оксамит, зверху тканину обклеїти всілякої аплікацією, вишивкою і об'ємними декоративними штучками, які можна знайти в будь-якому магазині.
3
На обкладинці можна вказати ініціали дитини і дату народження.
4
Якщо оформити потрібно фотоальбом для дівчинки, то на обкладинці прекрасно виглядатимуть бісер, мережива, намиста і навіть мамина використана косметика.
5
Сторінки можна оформити, дотримуючись основної тематики або дати волю фантазії і робити ухил на вже вкладені фотографії. Колаж і вирізки з журналів вставлені навколо дитячих знімків, в майбутньому будуть нагадувати про вікових особливостях, інтереси та захоплення малюка.
6
Також дитячий фотоальбом можна зробити без куплених заготовок, а повністю самостійно. Для цього потрібно скріпити картонні листи, попередньо прорізавши в них отвір для фотографій.
7
Цей варіант фотоальбом а хороший тим, що можна вибрати будь-яку форму і розмір. У такій фотоальбом можна помістити все: фото УЗД, бирку з пологового будинку і навіть зажим для пуповини. Крім того, що поруч з фотографією можна вказувати вагу, ріст і вік дитини, сторінку можна оформляти дрібними вирізними зображеннями звіряток, героїв мультфільмів, дитячих приналежностей, бантиками, стрічками, ґудзиками у вигляді машинок і тварин.
8
На сторінках фотоальбом а можна сміливо писати про перші зубки, перші кроки та інших важливих подіях.
9
Дуже зручно в фотоальбом додати маленькі конвертики, в яких можна зберігати перші карлючки малюка та пам'ятні папірці дитинства.
10
Фотоальбом для малюка можна замовити, вдавшись до допомоги професіоналів. В даному випадку, батьки теж стають учасниками створення неповторного шедевра, тільки свої думки і фантазії передають дизайнеру, який за допомогою техніки втілює їх у життя. Такий варіант вимагає певних фінансових витрат, але мінімум самостійних зусиль. У будь-якому з перерахованих вище способів, батьки проявляють активність, не шкодуючи не засіб ні часу, і надають події, яка відображене на фотографії ще більшої значущості.
Щоб дитячий альбом був оригінальним, добрим і пам'ятним, найкраще зробити його своїми руками. Звичайно, фотографії, вставлені в звичайний альбом , або добірка для фотокниги, це теж здорово. Але все це не зрівняється з тим, який ви зробите для дитини самі.
Вам знадобиться
  • альбом
  • старі журнали
  • клей
  • фломастери
  • фотографії
Інструкція
1
Визначтеся з матеріалом. Це може бути звичайний альбом для малювання (чим щільніше у нього будуть листи, тим краще), альбом для марок (у нього листи, як картон, і тверда обкладинка, що довговічне ), або магнітний альбом для фотографій (у ньому фотографії поміщаються на щільну клейку папір, а зверху покриваються плівкою).
2
Оберіть тему. Один альбом можна присвятити одній конкретній історії. Наприклад, тому, як малюк народився і виріс. Тому, як дитина все робив в перший раз - перший раз сів, підвівся, пішов, посміхнувся, взяв ложку і т.д. Альбом може бути і цілої казкою. Наприклад, казкою про те, як ваш добрий і сміливий дитина пішла гуляти, зустрів якогось казкового персонажа і допоміг йому ... правильно перейти дорогу, вітатися зі старшими і т.д. В казку можна вплести то вміння, якому на даний момент ви хочете навчити дитину.
3
Зберіть різні непотрібні журнали, листівки, використані дитячі розмальовки. Виріжте з них квіточки, сонечко, дерева, казкових героїв. Всі ці вирізки допоможуть вам у складанні колажу. Центральне місце в ньому будуть займати фотографії. Їх можна залишити і цілими, а можна вирізати тільки потрібне.
4
Розташуйте на аркуші фотографію і вирізки, залишивши місце для підпису. Якщо дитячий альбом буде у вигляді казки, напишіть кілька пропозицій з її змісту. Якщо альбом - хронологія якихось подій, то потрібно вписати в спеціально залишене місце дату. Крім того, можна (і потрібно) написати якийсь супровідний коментар. Це може бути якийсь спогад про час, відображена на фотографії. Можна використовувати чиєсь висловлювання або невеликий віршик.
Корисна порада
Зробіть вручення альбому маленьким святом. Наприклад, влаштуйте чаювання, а потім подаруєте свій подарунок - кращий і неповторний дитячий альбом, зроблений своїми руками.