Як розширити кругозір. Як розширити дівчині кругозір.

Іноді наявних знань не вистачає, щоб відчувати себе освіченою. Знати все на світі, як відомо, неможливо. Але цілком реально розширити свій кругозір, хоча б побіжно познайомитися з цікавими фактами з різних областей життя, від науки до мистецтва. В першу чергу для цього потрібно бажання і трохи наполегливості.
Інструкція
1
Читайте книги - це ключ до всіх таємниць світу. Особливу увагу звертайте на літературу, в якій описуються реальні події. Більше дізнатися про географію допоможуть розповіді великих мандрівників. Таємниці історії привідкриють військові романи.
2
Дивіться пізнавальні передачі на телебаченні та в інтернеті. Сьогодні існують спеціальні канали, які розповідають про факти науки, біології, історії цікавим живою мовою, з тематичними сюжетами для наочності.
3
Спілкуйтеся з людьми - фахівцями своєї справи. Побільше уваги приділяйте своїм знайомим в інтернеті, колегам, друзям, сусідам. Кожен з них - криниця тієї мудрості, яка вам, можливо, ще невідома. Не соромтеся розпитувати їх про те, що вони добре знають. Як правило, люди із задоволенням діляться накопиченим досвідом.
4
Подорожуйте. Кругозір розширює особисте знайомство з шедеврами світової архітектури та мистецтва. Навіть якщо ви їдете на відпочинок до моря, не лінуйтеся дізнатися про визначні пам'ятки в окрузі, вони напевно тут є. Запишіться на екскурсію, задавайте гіду додаткові питання.
Корисна порада
Якщо не покладаєтеся на пам'ять - записуйте! Для тих, хто вважає рукописні щоденники вчорашнім днем, існують блоги, в яких можна публікувати свої враження від цього світу і нову інформацію.