Як скласти красиво паперові серветки в серветниці. складання серветок паперових віялом в салфетниц.

Серветки доречні і навіть необхідні на будь-якому святковому столі. Завдяки серветкам, ви зможете позбутися від рослинного жиру на губах або щоках, промокнути пляму від вина на новій скатертини і так далі. Однак звичайні паперові серветки можна використовувати і для прикраси столу. Для цього їх потрібно красиво скласти в салфетниц.
Інструкція
1
Отже, за допомогою одноколірних, кольорових або мають візерунок паперових серветок ви можете надати святкового столу ще більшу урочистість. А салфетниц краще взяти кілька - зайвими вони не будуть.
2
Якщо серветниця круглої форми і нагадує склянку, ви можете скласти серветку таким чином: візьміть паперову серветку, розгорніть її у великий квадрат, а потім складіть по діагоналі. У вас вийде трикутник. Далі акуратно двома руками скрутіть серветку в трубку, почавши з широкої сторони і прямуючи до вершини складеного трикутника.
3
Після скручування в трубочку всій серветки, зігніть її навпіл, а потім вставте в салфетниц. З наступними серветками робіть те ж саме, вставляючи їх одна за одною в салфетниц. До речі, цей спосіб називається «Свіча», а робити «свічки» найкраще з однотонних великих серветок.
4
Якщо серветниці у вас плоскі, подразумевающие просте вкладання серветок, тут можна урізноманітнити процес, використовуючи серветки різних кольорів. Їх можна укладати в серветниці, чергуй за кольорами.
5
Також ви можете формувати з серветок плоскі фігури. В такому випадку краще користуватися все тими ж квадратними серветками, але невеликий форми. Візьміть серветку, складіть її так, щоб вийшов трикутник. А потім викладіть її таким способом, щоб гострі куточки трикутників утворили якусь подобу віяла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=urxqWzXcyZE
Зверніть увагу
Не укладайте серветки в серветниці так, щоб вони були щільно набиті. В іншому випадку вам і вашим гостям буде важко їх діставати.
Корисна порада
Намагайтеся використовувати серветки не одного, а хоча б двох контрастних кольорів. Так ви досягнете яскравого, барвистого оформлення.