Як зліпити кота. Як зліпити з пластиліну рудого кошеня.

Кішки - дивовижно граціозні і красиві створення. З роллю домашніх вихованців кішки теж відмінно справляються. А якщо ви хочете зробити фігурку цього благородного тварини з пластиліну, в цьому немає нічого складного. І самі розважитеся, і дитину порадуєте.
Інструкція
1
Приготуйте для ліплення пластилін сірого, чорного, оранжевого, білого або іншого кольору (залежить від того, яку забарвлення ви хочете додати вашому пластилінового котику). Трошки пластиліну зеленого кольору (для очей), сірник, стек або канцелярський ніж.
2
Візьміть цілісний шматок пластиліну обраного кольору і за допомогою стека або ножа розділіть його на три частини рівних розмірів. Тепер скачайте з першої та другої частин по кульці, а третю поділіть на шість маленьких частин (теж однакових), з яких знову ж скачайте кульки. Великі кульки будуть, відповідно, головою і тулубом, а маленькі - лапами, хвостом, вухами і щічками кота .
3
Скачайте з одного великого кульки не дуже довгу ковбаску - це буде тулуб. Другий кулька насадити на сірник і з'єднайте його з тулубом. Потім візьміть чотири маленьких кульки, скачайте з кожного по ковбасці - це будуть лапки тварини. Прикріпіть лапки туди, де вони і повинні знаходитися. Потім скачайте ще одну ковбаску з п'ятого кульки. Вона повинна бути довше ковбасок-лапок і тонше їх. Приліпите хвіст на місце. Залишилося попрацювати над мордочкою кота , якої поки немає.
4
Від останнього маленької кульки з пластиліну Відщеплять два шматочки, приліпите їх до мордочки, щоб у вас вийшли щічки тварини. Відліпити ще шматочок, сформуйте з нього трикутник з трохи округленими краями - це буде носик. Тепер скачайте з зеленого пластиліну два малесеньких кульки і приліпите їх на місце очей. Щоб зробити зіниці, ви можете взяти пару крупинок манки, пшенки або іншої крупи.
5
Залишилося закруглити хвіст тварини, окреслити зубочисткою або стеком вусики, напрямок шерсті кота , позначити пальці на лапах. На цьому можна вважати фігурку кота готовою. Наступного разу над тим, як зліпити фігурку кота або кішки, довго думати ви не будете.