Як одягати дитину навесні.

Одягаючи дитини навесні, необхідно пам'ятати про одну небезпеку - перегрівання. Воно небезпечно тим, що при перегріванні ми починаємо роздягати плачущего дитини , покритого потом. Настає миттєва зміна температурного режиму, переохолодження і як результат - захворювання.
Інструкція
1
Абсолютно неприпустимо кутати малюка в п'ять ковдр та комбінезони, а самому при цьому йти в майці. Аргумент "ну він же маленький" не є вірним. У дитини така ж шкіра, як і у дорослого, просто сприйняття температур більш динамічно. Діти народжуються з нормальним сприйняттям спеки, сонця, прохолоди і вітру. Не варто намагатися занадто захистити дитини від цих природних явищ. По-перше, ви можете перегріти дитини , він почне плакати і наполегливо вимагати зняти зайві шари одягу. Роздягання в такому випадку може привести до хвороби. Крім того, ви можете виростити "тепличного" дитини , що також може привести надалі до частих простудних захворювань і ослабленому імунітету.
2
Основою для одягу дитини є тонкий бавовна. Це може бути комбінезон або костюмчик з сорочечки та штанців. Якщо на вулиці тепло, то поверх цього можна надіти махровий комбінезон. На голову пов'язати легкий чепчик. Якщо на вулиці холоднішає, то махровий комбінезон варто замінити на флісовий, укрити дитини ковдрою. На голову необхідно надіти шапочку, пов'язану з тонкої натуральної вовни. Якщо ви не впевнені, надягати на дитини зайвий шар одягу чи ні, відповідь одна - не надягайте. Краще візьміть речі з собою, при необхідності їх надіньте. Для дітей постарше - це курточки та кофти, для малюків же можна взяти додаткову ковдру.
3
Якщо ж на вулиці світить сонце, сміливо знімайте з дитини зайві шари одягу, даючи йому можливість приймати сонячні ванни. Залиште його в сорочечці. Не забудьте зняти шапочку і шкарпетки. На ногах багато рецепторів, їх необхідно розвивати. Для того щоб перевірити, жарко дитині чи ні, помацайте його ручки, ніжки і носик. Якщо вони прохолодні - дитині комфортно, якщо ж холодні, необхідно його одягнути. Якщо тіло дитини покриває вкривається потом, він починає потіти і вередувати, йому дуже жарко. Необхідно зняти зайві шари одягу, тільки не всі відразу, а по одному, з проміжками часу, даючи дитині звикнути до нової температурі.
Корисна порада
Не забудьте з собою соску або поїльник, вологі серветки. Якщо дитина перегрівся, необхідно дати йому води і умити.