Як відключити перевірку диска.

На комп'ютері завжди перевіряється будь-який пристрій, диски, програми. Особливо це стосується дисків. Вона може виконуватися при кожному включенні комп'ютера. Іноді це затримує процес роботи, і тому деякі користувачі воліють відключати перевірку диска. Однак часто з'являються питання з процесом відключення.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Щоб це зробити, натисніть Пуск "і виберіть внизу кнопку" Виконати ". У рядок огляду введіть слово« regedit », і натисніть« Ок ». Далі перейдіть на гілку" HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlSession Manager ". Знайдіть вкладку" BootExecute "і видаліть його вміст. Далі збережіть всі зміни, натиснувши на клавішу "Ок".
2
Перед тим, як відключити перевірку диска, перевірте його повністю. Відкрийте «Мій комп'ютер», і клацніть правою кнопкою по потрібному диску. У вікні виберіть «Властивості». Знайдіть вкладку «Сервіс» і клацніть по ній. У вікні з'явиться «Виконати перевірку ». Натисніть на нього. Відкриється вікно, де встановіть все галочки і натисніть «Запустити».
3
Може знадобитися перезавантаження комп'ютера. Здійснивши перевірку , можна приступати до відключення цієї функції. Для цього натисніть «Пуск», і виберіть вкладку «Виконати». Відкриється вікно, в якому треба вписати слово «cmd». Натисніть «Ок». Перед вами відкриється вікно, в якому введіть таку команду "chkntfs/XC:", де "C:" - позначає ім'я диска, перевірку якого хочете відключити. Після цього перевірка буде повністю відключена. Якщо в майбутньому захочете повернути цю функцію, введіть у віконці команду "chkntfs/D".
4
Зайдіть в «Пуск», далі «Виконати». Ведіть команду «regedit» і натисніть «Ок». Перейдіть в розділ «HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlSession Manager». Праворуч двічі клацніть по ключу «BootExecute». Його значення за замовчуванням стоїть «autocheck autochk *». Щоб відключити перевірку , перед символом «*» вставте параметр «/K: C». Після чого «BootExecute» повинен мати такий вигляд: «autocheck autochk/k: C *». Якщо ви бажаєте відключити перевірку на всіх диска х, введіть таке значення «autocheck autochk/k: C/k: D *».
5
В реєстрі «HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlSession Manager» встановіть значення ключа «AutoChkTimeOut», і поставте на «0». Це скасує автоматичну перевірку дисків після аварійного завершення роботи.