Як позбутися від жовтого кольору волосся. Як позбутися від жовтих волосся при фарбуванні.

Багато жінок змінюють свій власний колір волосся . Найбільшою популярністю користується фарба для блондинок. Її воліють 70% жінок, тому більшість жінок хоч раз стикалися з проблемою пов'язаної з появою жовтизни на волосся ах. З плином часу благородні відтінки блонд перетворюються на вульгарний жовтий колір соломи.
Інструкція
1
Щоб позбутися від жовтого кольору волосся можна використовувати відтінкові шампуні, які ефективно приховують жовтизну волосся . У них міститься фіолетовий пігмент, який нейтралізує відтінок жовтого на волосся ах. Однак це результат не довговічний, і відтінок жовтого може проявитися вже через 5-6 процедур миття голови. І ще є невеликий нюанс: якщо перетримати, хоча б трохи шампунь на волосся ах, пасма можуть отримати попелясто-сірий відтінок. Також можна використовувати шампунь для сивого волосся . Але його теж не варто тримати більше трьох хвилин.
2
Якщо самі ви боїтеся експериментувати з волосся ами, то можна скористатися процедурою ламінування в салоні. Під час такої процедури волосся и покриваються нешкідливим барвником, а також на них з'являється захисна плівка. Волосся стає більш об'ємними, і у них з'являється блиск.
3
Маски також допомагають зберегти колір волосся і позбутися небажаного жовтого кольору. Можна робити живильні, зволожуючі, відновлювальні. Намагайтеся не економити на міських: купуйте салонну косметику або використовуйте дари природи. Дивіться, щоб до складу масок з магазину входили обов'язково глутамінова кислота, рослинні білки, креатин, піраміди і амінокислоти. Маски для освітленого волосся наносите не частіше ніж на два тижні. Максимальний час вплив не більше 30 хвилин, потім ретельно промийте волосся и шампунем.
4
Можете приготувати маску для волосся в домашніх умовах. Змішайте 1 яйце, 1 столову ложку оливкової олії і 1 чайну ложку меду. Нанесіть суміш на мокрі волосся и, надіньте шапочку для душу або оберніть поліетиленом. Залиште суміш на 30 хвилин, потім добре промийте волосся и шампунем.