Як вивчити англійські слова.

При вивченні англійської мови багато стикаються з труднощами при запам'ятовуванні великої кількості лексики. Складно вивчити всі неправильні дієслова, а тут ще й фрази. Що ж, не у всіх хороша пам'ять. Але її можна розвивати.
Вам знадобиться
  • Для запам'ятовування слів важливо використовувати просту зошит, в якій ви самі будете вести "словник", як в школі, а також книги англійською мовою. Без читання вивчити лексику неможливо.
Інструкція
1
Наша пам'ять емоційна. Нам набагато простіше запам'ятати, як буде по-англійськи то, що викликає які-небудь асоціації (бажано приємні), ніж просто якийсь предмет. Тому не варто перетворювати процес запам'ятовування лексики в зазубрювання. Повільно скажіть про себе слово, яке ви хочете запам'ятати, сконцентруйтеся на ньому, подумайте, як його можна пов'язати з вами, вашим життям. Якщо це слово відноситься, наприклад, до теми "подорожі", згадайте своє найцікавіше подорож. "Прив'яжіть" подумки слово до події.
2
Вивчення англійської мови, як і чого завгодно іншого, можна зробити приємним. Купіть собі красиву зошит в яскравій обкладинці для запису слів, використовуйте кольорові ручки, малюйте, зрештою, тільки б вам було цікаво.
3
Слова можна вчити будь-де - вдома, в транспорті, на прогулянці. Не потрібно тягати з собою зошит з вокабуляром, візьміть маленькі листочки і напишіть на одній стороні кожного з них по одному англійському слову. На іншій стороні кожного листочка, напишіть, відповідно, російський переклад слова, зазначеного на обороті. Листочки можна просто носити в кишені і час від часу перевіряти себе, дістаючи по одному і намагаючись згадати, як буде по-англійськи те чи інше слово.
4
Обов'язково робіть все письмові вправи на лексику. Причому краще писати, ніж друкувати на комп'ютері. Багато людей дуже легко запам'ятовують слова і навіть цілі тексти саме коли пишуть.
5
Купуйте книги англійською мовою, хоча б найпростіші. Умова одна - вам має бути цікаво їх читати, оскільки важливо робити це кожен день. Читання розширює пасивний словниковий запас (тобто ви запам'ятовуєте нові слова і розумієте, що вони значать). У великих книжкових магазинах можна купити адаптовані книги іноземною мовою для будь-якого, навіть базового рівня мовної підготовки. Як правило, є сенс купувати нескладну для сприйняття класику (О. Уайльд, С. Моем).
Зверніть увагу
Навіть їдучи у відпустку, обов'язково беріть з собою хоча б зошит з лексикою, а краще книгу англійською мовою. Мова - це те, що необхідно вдосконалювати постійно.