Як лікувати ноги, які мерзнуть.

Якщо мерзнуть ноги , то це свідчить про порушення в роботі якихось органів, часто - органів кровообігу. Тому перш ніж використовувати домашні методи для вирішення проблеми, необхідно звернутися до лікаря і пройти повне медичне обстеження.
Вам знадобиться
  • -Консультація і обстеження у врачей
  • -витаминотерапия
  • -адаптогены
  • -массаж
  • -контрастные ванночки
  • -растіраніе
  • -общеукрепляющіе процедури
  • -калорійність дієта
Інструкція
1
Щоб розібратися в причині мерзнуть ніг, потрібно відвідати терапевта, флеболога, ендокринолога. Причина може бути в зниженій функції щитовидної залози, зниженому гемоглобіні, анемії, серцево-судинних захворюваннях, вегетативних і нервових порушеннях. Фахівці призначать повне обстеження, щоб знайти причину або виключити те чи інше захворювання, і причина мерзнуть ніг полягає у фізіологічних особливостях.
2
Особливе значення потрібно надати обстеженню у лікаря-флеболога. Мерзнуть ноги можуть бути початком варикозного розширення вен або іншими серйозними судинними відхиленнями, які вимагають негайного лікування, щоб уникнути більш серйозних наслідків.
3
Якщо фахівці знайшли якусь патологію, то вони призначать адекватне лікування для усунення причини. Наприклад, препарати, які підвищують гемоглобін або вміст заліза. Якщо виявлені вегетативні порушення, то їх також необхідно лікувати у фахівців. Загалом, всі знайдені відхилення у стані здоров'я повинен лікувати тільки лікар.
4
У випадках, якщо патології у здоров'ї не виявлені, а ноги продовжують мерзнути, можна скористатися домашніми засобами для усунення неприємних відчуттів. Чудово допомагають вітамінотерапія та загальне загартовування організму. Можна розтирати ноги спиртом або одеколоном, робити щоденний масаж і контрастні ванночки, ходити босоніж по траві і піску, приймати адаптогени, які піднімають життєвий тонус і сприяють кращому кровообігу. Поряд з використанням народних методів необхідно більш тепло одягатися, пройти курс психотерапії, дотримуватися режиму дня і відмовитися від шкідливих звичок.
5
Особливу увагу потрібно надати дієті. У харчування слід включити: м'ясо, рибу, яйця, печінка. А також овочі, фрукти, соки, масло, сир, молоко або кисломолочні продукти. Ні в якому разі не слід обмежувати харчування в холодну пору року. Якщо необхідно схуднути, то обмежити калорійність харчування можна тільки в теплу пору року.