Як робити зачіски з довгого волосся.

Довгі волосся , без сумнівів, можуть бути чудовою прикрасою для будь-якої дівчини. Звичайно ж, зачіска, виконана на довгому волоссі, грає не останню роль, але як часто володарки довгого волосся скаржаться на одноманітність і неможливість змінювати образи, а також заздрять дівчатам з волоссям коротший. Однак з довгого волосся можна зробити досить зачісок. Так що знайомтеся з деякими з них і розлучайтеся з думкою, що єдине розмаїття, яке вам світить - це нудний "кінський хвіст" на верхівці.
Інструкція
1
Красиво і елегантно виглядають блискучі прямі волосся , хвилясті по плечах - відмінний і простий варіант як для вечірнього заходу, так і на кожен день. Для того, щоб зробити волосся приголомшливо прямими, вам не обійтися без хорошої круглої щітки і фена. Накручуйте волосся на гребінець, починаючи від коренів (їх варто підняти, так як обсяг тільки прикрасить вашу зачіску) і повільно витягайте під теплою струменем фена, пасмо за пасмом. Коли ви розправитися з усіма - розчешіть волосся , збризніть їх спреєм з ефектом блиску і за бажанням зафіксуйте лаком.
2
Ви можете створити "пляжний" ефект на волоссі і оточуючим буде здаватися, що ви тільки-тільки повернулися з пляжу. Це дивно природна і романтична укладання! Почніть з миття волосся та нанесення зволожуючого кондиціонера. Обережно розчешіть і розплутайте дрібні вузлики, поки кондиціонер все ще на волоссі, а потім ретельно прополощіть волосся прохолодною водою. Вберіть зайву вологу м'яким рушником, дайте волоссю зовсім небагато підсохнути до вологого стану, а потім візьміть гумку (тільки не дуже тугу) і зв'яжіть їх на маківці в пучок таким чином, щоб вийшла своєрідна пальмочка. Можна використовувати декілька гумок, якщо ваші волосся дуже густі. Щоб уникнути заломів і домогтися гарних хвиль, що стирчать пасма найкраще як би обмотати навколо основи хвоста. Залиште волосся до практично повного висихання, а потім розпустіть і надайте окремим пасмам фактурності за допомогою воску або мусу, правда, в зовсім невеликих кількостях. Таку зачіску можна прикрасити красивими шпильками-квітами, тоді вийде справжній тропічний шик!
3
Природно, романтично і одночасно урочисто виглядають локони, створені на довгому волоссі. Ви цілком можете використовувати спеціальну спіральну насадку або щипці для завивки волосся, однак, щоб завдати структурі волосся якомога менше шкоди, вам варто звернути свою увагу на бігуді. Вимийте волосся з м'якими шампунем або кондиціонером, потім дайте їм підсохнути, розчешіть на пасма, обов'язково підніміть біля коріння (це важливо тому, що довгі волосся мають властивість "обвисати" під дією власної ваги) і завийте на бігуді. Після того, як волосся висохнуть, звільніть їх від бігуді, акуратно розділіть пальцями і трохи зафіксуйте за допомогою лаку.
4
Не варто недооцінювати і кінський хвіст - ця зачіска може виглядати дуже цікаво. Наприклад, якщо ви висушіть волосся за допомогою щітки-гребінця, потім зробите високий хвіст і завийте кінці з допомогою спеціальної насадки на плойки або за допомогою тієї ж круглої щітки, завив їх всередину або назовні.