Як позбутися від сопель у дітей. Як позбутися від Саплі в домашніх умовах.

Багато з нас не сприймають нежить як захворювання. Між тим, воно позначається на нашому самопочутті, не тільки позбавляючи нас нюху, а й утруднюючи приплив кисню в організм. Особливо важко переноситься нежить маленькими дітьми. Як з ним боротися?
Інструкція
1
Лікування дитини від нежитю треба починати негайно з появи перших симптомів. Якщо це зробити швидко і адекватно, то можна купірувати нежить на початковій стадії і обійтися двома-трьома днями хвороби замість звичайних семи.
2
Як правило, першим симптомом наближається нежиті є посилене чхання. Воно свідчить про порушення нормального стану слизової носа і підвищеної чутливості до алергенів, пилу, мікробів. У цей період слід почати зрошувати слизову носа препаратами, виготовленими з використанням морської води, які добре очищають ніс. Наприклад, це можуть бути Аква Маріс, Маример або Аквалор. При їх використанні звертайте увагу на спосіб застосування. Для дітей до року це, як правило, краплі, після року можна використовувати спрей.
3
Якщо купірувати нежить на початковому етапі не вдалося, і з носа з'явилися серозні виділення схожі на прозору водичку можна в якості лікування використовувати препарати зміцнюють місцевий імунітет.
4
В вигляді крапель краще використовувати людський інтерферон в дозуванні 0,25 мл в кожну ніздрю 2 рази на день. Дуже хороший результат показує ІРС-19 в вигляді спрею, по одному упорскуванню в кожну ніздрю також 2 рази на день.
5
Перед використанням подібних ліків обов'язково потрібно промити ніс сольовими розчинами і очистити від всього вмісту, за допомогою різних аспіраторів. Деякі мами використовують для цього гумову грушу, але спеціальні соплеотсосом звичайно допомагають очистити ніс найбільш повно.
6
Користуватися судинозвужувальними препаратами типу: Назівін, Назол, Пиносол слід дуже обережно, краще один раз на ніч, оскільки вони викликають швидке звикання до них слизової носа.
7
На тлі застосування зазначених препаратів бажано використання загальнозміцнюючих засобів на травах підсилюють імунітет. Це може бути Афлубін або Иммунал. Такі засоби слід застосовувати не менше тижня для настання вираженого терапевтичного ефекту.
8
Лікування дитини буде найбільш повним, якщо додатково для поліпшення носового дихання використовувати спеціальний пластир з ефірними маслами, прикріплюючи його на ніч, наприклад, на груди? дитини.
Зверніть увагу
Соплі і сіль - промивання. Ніс промивають солоною водою (чайна ложка солі йде на 0,5 склянки гарячої води). Сіль краще взяти морську. Рідина для промивання наливають в широку ємність і втягують її носом, по черзі закриваючи одну, то іншу ніздрю. Соплі і календула. Від соплів і хронічного нежитю допоможе позбутися настій календули.
Корисна порада
Простудні захворювання на сьогоднішній день є найпоширенішими. Найчастіше все починається з нежиті, і якщо його свого часу не вилікувати, наслідки можуть бути самими непередбачуваними. Як позбутися від сопель в домашніх умовах, знають в будь-якій сім'ї. Хтось довіряє медикаментів і різним краплях, а хтось вдається до народних методів лікування.