Як назвати мопса.

Купуючи породисту собаку у заводчиків, ви купуєте його вже з ім'ям, в якому часто вже не менше тридцяти букв. Але поки щеня ще малий, є шанс привчити його до більш вподобаному вам імені. Щоб підібрати просте і зручне для вимови ім'я, дотримуйте ряд правил.
Інструкція
1
Не варто називати собаку людським ім'ям, щоб на прогулянці не сталося конфузу. Не давайте кличку недавно загиблого вихованця, щоб це не позначилося на долі нового. Такі імена як: Азор, Арчі, Бак, Бокс, Бройт, Бой, Ворп, Вуд, гарцює, Жак підійдуть для рухливих і енергійних собак, якими і є мопси.
2
У жіночому варіанті розгляньте такі клички: Ава, Бона, Бася, Гірса, Дессе, Діна, Доллі, Золма, Зура, Іскра. Зверніть увагу на характер вашого вихованця, грайливий, ставний або проказлівий, його риси вам що-небудь підкажуть. Пам'ятайте, що мопс це не сторожова собака сильна і злісна, це скоріше декоративна домашня собачка. З чого випливає, що й кличку слід підбирати спокійну, добродушну. Але при цьому звучну і красиву в вимові, так як вам довгі роки доведеться жити з цим ім'ям і не раз вигукувати його на вулиці.
3
Якщо ви хочете щоб ім'я домашнього улюбленця асоціювалося з його «смішний» мордочкою наприклад, спробуйте підібрати щось з цих імен: Тостун, Затейка, Жиронда, Крош, Кубик, Капа, Морж, Ведмідь, Муха, Пунш. Швидше за все, собака швидко звикне до коротенькому імені, але вже якщо ви задалися метою дати довге складне ім'я, то придумайте для зручності скорочений варіант (Мітчел-Міч).
4
Щоб вихованець швидше звик до свого прізвисько, частіше повторюйте його. Під час годувань окликайте його, тоді його ім'я буде зіставлятися у нього з смачним стравою. Не скупіться на похвалу. Якщо собака в короткий термін вивчила своє ім'я, дайте їй що-небудь в нагороду. Яке б ім'я ви не вибрали, пам'ятайте, що воно більше скаже оточуючим про вас, ніж про вашу собаку.