Як відгодувати собаку.

Хороший апетит - це одна з головних умов здорового розвитку собаки. Але крім апетиту, обов'язково має бути правильне збалансоване харчування, щоб собака не просто наїдалася, але і могла набрати вагу. Адже худі собаки не такі красиві, можуть частіше хворіти і бути менш активні, ніж собаки з нормальною вагою.
Інструкція
1
Що ж потрібно ввести в раціон харчування вашої собаки, щоб вона набрала вагу? Найправильнішим рішенням буде звернутися до ветеринарного лікаря, щоб він склав спеціальну дієту, саме для вашої собаки, де розписав необхідні продукти харчування, їх кількість, час годування і т.д.
2
Найважливішим у харчуванні собак є натуральна їжа. Обов'язково потрібно ввести в раціон вашої собаці: яловичину, кролятину, баранину, курятину. Необов'язково м'ясо повинно бути високоякісне. Воно має бути попередньо проморожену, але обробляти його необов'язково. Не рекомендується давати собакам свинину. М'ясна їжа вашої собаки може складатися не тільки з м'яса, але і субпродуктів (печінка, серце, нирки). Вони даються псу в сирому вигляді. Сира кістка дуже потрібна для вступу в організм собаки калію і фосфору. А також завдяки кісточці у тварини буде нормальний зубної апарат.
3
Рибні продукти також допоможуть собачці набрати вагу, але не варто цим захоплюватися, рибу можна давати 2-3 рази на тиждень. Обов'язково це має бути філе з морських і океанічних риб.
4
Не варто забувати і про кисломолочні продукти. Це може бути кефір жирністю 3.5%, сир жирністю 5-9% і простокваша з коротким терміном зберігання.
5
Овочі та зелень дуже корисні для здоров'я собаки. Їх потрібно давати в дрібно нарізаному вигляді. Один раз на тиждень можна давати собаці зубчик часнику. Ще важливим продуктом харчування є висівки, їх можна додавати в кисломолочні або м'ясні продукти, вони покращують роботу кишечника собаки.
6
Також собакам потрібно додавати в їжу різні олії: оливкову, соняшникову, гарбузове, лляне. Кількість масла залежить від розміру собаки, для маленьких собак 1-3 краплі, для великих собак - до столової ложки.
7
Зараз дуже популярний сухий собачий корм, він цілком підходить для харчування вихованця, але набрати за допомогою нього вага, буде сложно.Еслі ви будете дотримуватися всі ці правила, то ваша собака швидко набере вагу і буде здоровою та веселою.