Як зробити гармату своїми руками. порохова гармата робити.

Для рольових ігор та історичних реконструкцій може знадобитися і більше серйозна зброя, ніж цибулю або текстолітовий меч. При бажанні можна зробити навіть гармату , причому декорувати її під будь-яке старовинне знаряддя, так що вона підійде і для театральної постановки. Звичайно, справжню бойову гармату робити вдома недоцільно, а ось невелика Салютне знаряддя цілком можна. Але необхідно дотримуватися обережності. Гармата хоча і саморобна, але стріляє не гірше справжньою.
Вам знадобиться
  • Гідроциліндр від трактора або будь-який інший, невеликих розмірів, що має один заглушений торець і поряд з ним відведення маслопроводу.
  • Епоксидна смола.
  • Верьовка.
  • шматок металевого дроту.
  • Пассатижи.
  • Дерев'яний стрижень.
  • Шматок щільної лляної або бавовняної тканини.
  • Порох димний або саморобна суміш на базі сірки, селітри і деревного вугілля.
Інструкція
1
Тракторний циліндр практично є готовим стволом для саморобної салютної гармати. Виготовте шомпол. Його роблять з дерев'яного стрижня відповідного діаметру, точно підганяючи до внутрішнього діаметра стовбура. Довжина шомпола повинна перевищувати довжину ствола на 0,5 м.
2
В металеву банку засипте порохову суміш. За допомогою дерев'яної палички (наприклад, гілки) заткніть отвір масляного патрубка біля основи циліндра. Поставте циліндр вертикально «дулом» вгору і засипте в нього порохову суміш на 1 см вище рівня отвору масляного патрубка. Суміш утрамбуйте шомполом.
3
Поверніть в 2-3 шари шматок або лляної або бавовняної тканини і шомполом заштовхайте його в ствол до упору. Ущільните заряд кількома ударами по шомполу. В даному випадку шматок тканини буде грати роль пижа. Після цього витягніть з масляного патрубка дерев'яну затичку. Гармату можна вважати зарядженою.
4
З сталевого дроту зігніть Г-подібну скобу, у якої коротка частина повинна бути приблизно в 2 рази довше висоти масляного патрубка, і злегка заточите цю частину на конус. Вона повинна вільно входити в отвір патрубка. Довгу частину (70-100 см) можна забезпечити ручкою у формі петлі з тієї ж поволоки.
5
Перед пострілом встановіть циліндр похило (приблизно 45 ° до горизонту) в безпечному напрямку, щоб на лінії вогню не було людей, тварин або займистих предметів. Гармату можна закріпити на дерев'яній «рогатці», міцно вбитий в землю так, щоб гармата казенною частиною впиралася під вбитий в землю ж дерев'яний кілок.
6
Короткий загострений кінець металевої скоби розігрійте на багатті і швидко вставте в отвір патрубка. При перших випробуваннях гармати цю процедуру краще проводити з укриття. Гармата повинна зробити постріл, після чого потрібно дати стовбуру охолонути і ретельно оглянути його на предмет тріщин, сколів і яких-небудь інших дефектів. Якщо їх не виявиться, можна приступити до декоративного оформлення гармати. Почистіть і знежирте ствол.
7
Для додання гарматі історичної форми намотайте на гидроцилиндр мотузку, просочену епоксидною смолою. Так можна створити декоративні потовщення або припливи. Після застигання смоли вийшла конструкцію обробіть наждачним папером і пофарбуйте під бронзу автомобільної бронзової емаллю або бітумним лаком. Лафет для пушки можна зробити з дерева. Якщо планується виготовлення лафета, то під час обмотування гармати мотузкою рекомендується відразу закріпити і обмотати ще й поперечну металеву трубу, яка гратиме роль осі обертання.
Зверніть увагу
Ця гармата призначена для салюту. Заряджати її будь-якими вражаючими елементами не можна, її стовбур на це не розрахований, тому гармату просто разорвет.Епоксідная смола не повинна потрапити ні в дуло, ні в отвір запалу. Категорично забороняється в таких гарматах використовувати бездимний порох і суміші на основі бертолетової солі. Може статися вибух.
Корисна порада
Для гармат невеликого калібру для виготовлення пижа замість тканини можна використовувати папір.