Як здійснити грошовий переказ.

Часто бувають такі випадки, що необхідно перевести гроші. Наприклад, родичі допомагають рідним, близькі друзям. Оформити же грошовий переклад досить просто. Головне - визначитися з методом пересилання.
Вам знадобиться
  • гроші;
  • паспорт
Інструкція
1
Можна переклад ить гроші через системи швидких грошових переклад ів. Для цього потрібно прийти в офіс фірми, яка надає подібні послуги. З собою у вас повинні бути паспорт і необхідна сума. В офісі вам потрібно буде вказати країну або місто, а також офіс отримання даних грошових коштів. Після операціоніст попросить вас пред'явити паспорт, щоб упевнитися, що ви переклад ите гроші законним шляхом. Далі вашій переклад у присвоять номер, який потрібно буде назвати при отриманні грошей. Після цього ви вносите необхідну суму, з урахуванням уплачиваемой комісії. Все, переклад відправлений. Тепер вам тільки залишилося повідомити одержувачу номер платежу та адресу того установи, де потрібно отримувати гроші. Тільки нагадайте йому, щоб не забув узяти з собою паспорт.
2
Ще можна гроші переклад ить через банк. Схема перерахування грошових коштів схожа на переклад грошей за допомогою служби швидких переклад ів. Також необхідний паспорт. Вкажіть в бланку заяви куди і скільки грошей ви хочете відправити. Якщо переклад здійснюватиметься на карту, потрібно тільки написати номер пластикової картки одержувача. Один плюс - з вас банк комісію не візьме. Він автоматично спише 1% від суми переклад а з рахунку одержувача. Одержувачу переклад а потрібно буде або зняти гроші з картки, або прийти в банк і, пред'явивши паспорт, отримати свій грошовий переклад .
3
Також можна перевести гроші, завдяки послугам Пошти Росії. Для цього потрібно прийти на пошту. Не забудьте паспорт. Але при переклад е таким способом потрібно враховувати, що у вас попросять більш докладну інформацію про одержувача. Необхідно буде вказати повну поштову адресу одержувача разом з його індексом. Точно також ви віддаєте гроші операционисту, а він вже оформляє переклад . У всіх випадках гроші приходять, як правило, в той же день.