Як перев'язати ногу. Як перев'язати великий палець на нозі відео онлайн.

Перелом кісток стегна, гомілки - це серйозна травма. Вона супроводжується пошкодженням кровоносних судин і нервів. Постраждалий при цьому відчуває сильний біль і нерідко шок, тому йому необхідна оперативна госпіталізація. Але поки їде «швидка», дуже важливо зафіксувати ногу шляхом шинування (перев'язки).
Інструкція
1
Перев'язь зазвичай застосовують разом з шиною, щоб підтримати травмовану кінцівку. В місце бинтів можна скористатися шарфом, поясом, краваткою.
2
Для початку звільніть травмовану ногу від одягу. Перед шинированием також покрийте чистими пов'язками (наприклад, марлевими) відкриті рани.
3
Постарайтеся знайти помічника, якщо такого немає. Нехай він підтримує пошкоджену ногу , поки ви будете накладати шину. Завдяки роботі вдвох, ви уникнете подальшого травмування кінцівки.
4
Накладати на кістку шину слід так, щоб вона собою перекривала суглоби нижче і вище місця травми. Наприклад, якщо ви накладаєте шину на коліно, також накладіть її і на суглоби щиколотки і стегна. Щоб кінцівка не рухалася, її слід шініровать з обох сторін.
5
Покладіть прокладку (її роль може виконати щось м'яке кшталт рушники, простирадла, згорнутої в кілька разів і так далі) між шкірою травмованої кінцівки і шиною, що запобіжить надмірне тиск на кінцівку.
6
Намагайтеся не прив'язувати шину надто туго - через це може порушитися кровообіг і посилиться біль.
7
Ослабьте пов'язки в тому випадку, якщо: - пальці на нозі у потерпілого набрякли, посиніли і ними важко ворушити; - ділянка під накладеної шиною онімів, а також в ньому відчувається поколювання; - не прощупується пульс під шиною; - через дві секунди після натискання на нігті вони не набувають свій нормальний колір.
8
Накладіть шину, після чого підніміть травмовану кінцівку, щоб зменшити набряки. Якщо мається лід, прикладіть його на 20 хвилин до пошкодженої нозі, але лише після перевірки в ній пульсу. Цих маніпуляцій буде цілком достатньо. Що приїхала на місце Швидка Допомога візьме справу в свої руки.
Зверніть увагу
Чи не прив'язуйте шину дуже туго. Не намагайтеся самостійно вправити (виправити) переламану кістка або вивихнутий суглоб. Залиште це медикам.