Як красиво оформити вікно. Як красиво прикрасити і утеплити вікна.

Інтер'єр будинку складається з безлічі деталей і дрібниць, проте ні що не надає йому стільки затишку і тепла, скільки красиво оформлені вікна. І свій оригінальний варіант можна підібрати для кожного будинку, квартири або кімнати. Залишається лише вибрати варіант, який підходить саме вам і скористатися ним.
Інструкція
1
Якщо вас цілком поглинула тяга до оформлювання, відкривайте сміливо нові горизонти для творчості. Дуже красиво виглядають шторки, виконані в техніці «печворк», які зробити неважко, якщо у вас вдома є непотрібна тканину різних кольорів. А принцип печворку простий - чим строкатіше і різноманітніше шматочки тканини, тим вишуканішим вийде робота. Однак, щоб домогтися дійсно красивою драпірування, потрібно підбирати тканину однакової або схожої щільності.
2
Ви можете спробувати задекорувати свої штори аплікацією або нанесеним орнаментом. Вирізавши і приклеївши до вашої однотонної шторі різні красиві фігурки і орнаменти з тканини, ви тільки виграєте - такі штори з відстані виглядатимуть просто чудово. Аплікації краще робити з таких матеріалів, краї яких не обтрепиваются, наприклад, замші або кольорової шкіри.
3
Відмінні штори можна зробити, якщо ви захоплюєтеся розписом по тканині. Ви можете нанести на штору малюнок за допомогою звичайного тонкого маркера, скориставшись, наприклад, вирізаним з картону кленовим листом в якості лекала. Вийде такий симпатичний невигадливий мотив. Щоб закріпити на тканині чорнило, можна пропрасувати малюнок з вивороту.
4
Користуйтеся також альтернативними тканинами. Приміром, чудові шторки в сільському стилі вийдуть зі звичайної мішковини. Щоб кріпити штори до карниза, можна скористатися не стандартними кільцями, тасьмою або «крабиками», а бантиками зі стрічок, шкіряною стрічкою або ж мотузковими зав'язками. Головне - вони повинні надійно утримувати штори на вазі і гармоніювати з інтер'єром.
Корисна порада
Наведені вище варіанти оформлення вікна - це лише мала частина того, на що здатна дизайнерська фантазія. Так що не бійтеся експериментів, грайте з кольором, фактурою, поєднуйте різні стилі і тоді у вас вийде додати інтер'єру свого житла неповторності та шарму.