Як розділити комп'ютер.

Практично кожна людина використовує в повсякденному житті комп'ютер . Він потрібен для роботи, для відпочинку, для розваг. Комп'ютер дозволяє вам залишатися завжди в курсі останніх подій, тому більшість людей не можуть уявити собі життя без цього дива техніки. Однак дуже часто одним комп'ютер ом користуються кілька людей. Як розділити між ними комп'ютер ?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, користувачі
Інструкція
1
Використання одного комп'ютер а двома людьми може доставити масу незручностей, адже у кожного є свої власні файли та документи, які носять особистий характер. Способів розділити комп'ютер декілька. Найпростіший варіант, який не вимагає досконального знання пристрою комп'ютер а - завести кілька папок. У кожній папці будуть зберігатися матеріали, кожного користувача. Найкраще створити стільки папок, скільки користувачів працюватимуть за комп'ютер ом. Варто продумати схему навігації усередині таких папок. Якщо комп'ютер робочий, то кращого за все зробити однакову структуру всередині цих папок.
2
Попередній варіант найпростіший, проте у нього є мінуси. Наприклад, за комп'ютер ом можуть працювати люди з різними фізичними можливостями, які потребують індивідуальної настройки комп'ютер а. Тому при роботі на однакових настройках користувачі будуть відчувати дискомфорт. Для вирішення цієї проблеми можна створити кілька облікових записів. Кожен користувач може призначити власний пароль, який буде відомий лише йому одному. Також, поставивши галочку в пункті "зробити вміст папок особистим", ви зможете обмежити доступ до своїх файлів. Слід врахувати той факт, що ви можете призначити один обліковий запис адміністратором або дати право адмініструвати комп'ютер кожному користувачеві. Якщо функції адміністрування будуть доступні тільки для одного облікового запису, то з цього облікового запису ви можете обмежити велика кількість операцій, наприклад, можливість встановлювати або видаляти програми.
3
Якщо комп'ютер використовується вами і вашою дитиною, то тоді можна створити другу обліковий запис для вашої дитини, попередньо запаролено свою, щоб дитина не мала до неї доступу. Зайве спілкування з комп'ютер ом дуже шкідливо для дитячого організму, тому слід обмежити час перебування перед монітором. У цьому вам допоможе функція батьківський контроль, яка доступна майже на кожному сучасному комп'ютер е. З її допомогою ви зможете призначити проміжок часу, в якому комп'ютер функціонуватиме. Також ви зможете обмежити доступ до сайтів, відвідування яких небажано для вашої дитини. Ви зможете стежити за тим, які сайти відвідує ваше чадо.
4
Існує ще один спосіб розділити комп'ютер . Він більше підходить для поділу контента, якщо у вас стоїть один жорсткий диск. Ви можете розбити дисковий простір на декілька дисків, на одному з яких буде встановлена операційна система. Він буде основним. Розбити можна на скільки завгодно велику кількість дисків в залежності від обсягу вашого жорсткого диска. Ви можете на основний диск встановлювати програми, а на інших зберігати файли, попередньо розбивши їх на папки по типу.
Корисна порада
Розділяти дисковий простір на декілька дисків своїми силами слід тільки в тому випадку, якщо у вас є подібний досвід. Найкраще довірити цю операцію професіоналам.