Як підібрати аксесуар до одягу.

Для кожної жінки дуже важливо створення власного неповторного образу. Цей образ періодично змінюється. Іноді жінці хочеться, щоб у ній бачили розважливу і розумну жінку, іноді вона ставить метою чарувати і захоплювати чоловіків, іноді - просто привертати увагу оточуючих. Тут дуже важливі аксесуари . Саме вони здатні внести в образ ту саму родзинку, яка залишиться в пам'яті оточуючих.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно пам'ятати про правильні поєднаннях кольорів, щоб аксесуар добре виглядав. Не рекомендується надягати в поєднанні з синьою блузкою, наприклад, червоне намисто або ж на додаток до зеленого светра рожевий браслет. Такі колірні поєднання ріжуть око і можуть відлякати кого завгодно. Краще всього використовувати в поєднанні з білим або чорним кольором найяскравішу біжутерію. Адже це класичні поєднання. Ті самі червоні намиста відмінно виглядатимуть на тлі класичного чорного костюма або маленького чорного плаття. Найбільш вигідно виглядає одна єдина яскрава деталь. Це незмінно привертає увагу.
2
Другою найважливішою характеристикою аксесуарів є їх форма. Якщо у вашому образі використані лише округлі лінії, то того ж потрібно дотримуватися і при виборі аксесуарів. Так, наприклад, сукня з круглим вирізом відмінно поєднується з круглими сережками. А сучасний класичний костюм з неправильними геометрично лініями чудово доповнять трикутні або ромбоподібні сережки. Звичайно, якщо ви зібралися на вечірку, на якій ніхто не зверне уваги на канони стилю, то допустимі аксесуари , що не поєднуються за формою з нарядом.
3
Аксесуари потрібно правильно поєднувати з нарядом і за стилем. Адже, посудіть самі, як безглуздо виглядає яскрава дешева біжутерія із суворим сукнею. Весь образ повинен належати одному конкретному стилю. Для легкої шовкової блузки на літо ще доречні такі молодіжні прикраси, як різнокольорові намиста або браслети. А от для вечірнього плаття доречніше буде використовувати інші класичні аксесуари . До цієї нагоди відмінно підійде нитка з перлів або золоте кольє.
Корисна порада
Зверніть увагу на те, що таких симпатичних дрібниць повинно бути небагато. Не потрібно перевантажувати свій образ.