Як розібрати двері.

Найчастіше в повсякденному житті виникає необхідність дрібного ремонту вашого житла. Зрозуміло, цю роботу можна передоручити професіоналам, які спеціалізуються на ремонті приміщень. Однак це може влетіти вам в копієчку. Тому дрібний ремонт, який не вимагає специфічних навичок, можна зробити своїми руками. Наприклад, розібрати двері .
Вам знадобиться
  • Інструменти для роботи з деревом, присоски для скла, викрутки
Інструкція
1
Вивчіть двері , яку ви хочете розібрати. Постарайтеся знайти креслення або схему вашої двері, щоб зрозуміти як вона влаштована. Складність пристрою дверей залежить від її типу і матеріалу, з якого вона зроблена. Уважно вивчіть креслення, щоб зрозуміти технічні особливості.
2
Визначтеся з тим, чи потрібно знімати двері з петель чи ні. Якщо ви розбираєте двері для глобального технічного втручання, то краще зняти її. Якщо ви хочете зробити дрібний ремонт, то його можна зробити без зняття. Проводити демонтаж двері з петель найкраще удвох, так як практично будь двері має досить-таки значну вагу. Підготуйте заздалегідь місце, щоб акуратно укласти цю двері , не зіпсувавши при цьому поверхню дверей. Після зняття досліджуйте петлі на предмет їх пошкодження. Найкраще очистити петлі від старого масла і бруду, також можна їх замінити.
3
Ретельно поклавши двері на робочу поверхню так, щоб вона не ковзала і не падала, можна приступати до розбирання двері. Процес буде залежати від типу дверей. Пам'ятайте про те, що дерев'яні двері старого зразка розбирати дуже складно, так як вони складаються з двох пластин фанери і товстого дерев'яного пласта посередині, які скріплені цвяхами. Якщо ви бачите, що дерево прийшло в непридатність і може розсипатися при технічне втручання, то таку двері найкраще викинути і придбати нову. Якщо в дверях є скло, то спочатку слід витягти його. Для цього демонтуйте штапики, які тримають скло. Після цього акуратно витягніть скло, використовую присоски. Огляньте скло, якщо на ньому є бруд або фарба, то ретельно видаліть їх.
4
Зніміть ручки з дверей. Якщо двері має замки, то демонтуйте лицьові частини. Акуратно відверніть всі шурупи і розкладіть їх окремо, щоб не переплутати. При наявності вічка зніміть і його. Зазвичай вічко складається з двох частин, одна з яких вкручується за допомогою різьби в іншу. Тепер пора приступити до демонтажу обшивки дверей. Спочатку зніміть кріплення обшивки. Це можуть бути цвяхи з широкими капелюшками. Навіть якщо ви вирішили ставити нову обшивку, працюйте вкрай акуратно, щоб ненароком не пошкодити саму двері . Після зняття обшивки слід приступити до демонтажу нутрощів замків. Якщо у вас немає досвіду зняття замків, то краще цю процедуру довірити професіоналам, так як одне неправильно рух і замок буде зіпсований. Розбір двері закінчений. Тепер ви можете модернізувати або освіжити ваше двері . Після цього слід повторити процедуру у зворотному порядку.
Корисна порада
Перед розбором двері уважно вивчіть її стан, щоб переконатися в доцільності її розбору. Всі процедури виконуйте акуратно, намагаючись не пошкодити деталі. Приділіть особливу увагу демонтажу замків, так як це досить складне заняття.