Як перевиховати собаку.

Досить поширене серед собаківників судження, що перевиховувати собаку набагато складніше, ніж спочатку прищеплювати в ній певні якості. Часом доводиться ламати її психіку, щоб досягти потрібного результату. Існує багато способів перевиховання, з яких господареві слід вибрати прийнятні для нього методи.
Інструкція
1
Щоб перевиховувати собаку , потрібно пред'являти їй єдині вимоги. Не можна сьогодні вирішувати їй лежати на дивані, а завтра з криками проганяти. Господар повинен сам знати, що він може дозволити псові, а за що піде покарання. Не слід йти на поводу у свого настрою.
2
Постарайтеся перевиховувати собаку за допомогою ласощів, але не перестарайтеся. Ласощі - це заохочення, а не ситний обід. Слідкуйте за тим, щоб не привчити собаку виконувати завдання тільки за їжу. Що стосується харчування, то годувати її слід після того, як поїли ви.
3
Не забувайте хвалити. Досить назвати по імені і погладити, і у пса закріпиться позитивний досвід.
4
Часті тривалі прогулянки здатні вплинути на собаку позитивно. Бігайте з нею, катайтеся на велосипеді, проводьте якомога більше часу на свіжому повітрі. Але при цьому будьте лідером, не давайте собаці домінувати. Чи не балуйте пса, грайте коли є час, а не коли він вимагає.
5
Покарання - дієвий спосіб перевиховання. Наприклад, якщо собака гарчить на хазяїна, можна підняти її і труснути за шкірку, гримнути басом. Провокуйте на вчинення негативних вчинків і відразу ж ловите на місці злочину. Чи не пестіть, ігноруйте певний час. Зауважте, покарання - це ні в якому разі не побиття. Інакше ваш пес стане лякатися людей. Не можна обманом заманювати собаку , а потім ударяти. Скомандували, підійшла, погладили, навіть якщо вона розірвала новий диван.
6
Для того щоб перевиховати собаку , можна звернутися до інструктора-дресирувальника. Мінус в тому, що його методи не завжди збігаються з уявленнями господарів про методику.
7
Служба «психолог для тварин» в Росії не досить поширена, але досить ефективна. Знаходиться вона, як правило, при ветеринарній службі. Досвідчений фахівець виявляє мотиви негативної поведінки собаки, розкриває помилки у вихованні, дає рекомендації.
Корисна порада
Будьте суворі до свого вихованця, але знайте міру.