Як повернути сторінку.

Знайти потрібну, своєчасну інформацію в інтернеті - велика удача. Всесвітня павутина багата тисячами сайтів на одну і ту ж тему, але знайти те, що повною мірою відповідає на поставлене вами питання в пошуковику, виходить не завжди. Буває й так, що ви випадково відкриваєте нову сторінку і розумієте - ось воно, давно бажане і компактно зібране в одному місці. І буває прикро, коли через безглузду необережності це вікно закривається. Але тільки без паніки, давайте розбиратися.
Інструкція
1
В деяких браузерах на рядку текстового меню програми є вкладка «Журнал», де відображається список недавно закритих вами вікон і вкладок. І якщо ви будете шукати потрібну сторіночку після проходження невеликого часу - через кілька годин або назавтра, то вона напевно буде присутній в цьому переліку.
2
Якщо ви тільки що помилково закрили ще потрібну вам сторінку , то її можна легко повернути. Для цього клацніть правою кнопкою миші по рядку з найменуванням ваших вкладок і в контекстному меню виберіть пункт «відновити закриту вкладку», таким чином можна повернути до огляду не одну сторінку .
3
Сторінку, закриту, наприклад, тиждень тому можна відновити, натиснувши на панелі швидкого доступу значок «Журнал» і зліва з'явиться список певних проміжків часу - сьогодні, вчора, останній тиждень і попередні місяці, вибравши які ви зможете побачити перелік сайтів , відкритих вами у відповідний період. Вид цього меню можна налаштувати також по сайтам, по частоті відвідувань і т.п.
4
При необхідності знайти знайомий вам сайт на чужому комп'ютері найкраще скористатися пошуковими системами. В цьому випадку ви будете знати, що конкретно шукаєте, головне при цьому правильно скласти текст запиту.
Корисна порада
Для полегшення роботи з постійно використовуваними сторінками бажано додавати їх в закладки або на панель закладок, що з'являється при відкритті нової порожньої вкладки.
Багато користувачів популярного браузера Google Chrome, що перейшли на нього з браузерів Opera або Mozilla Firefox, спантеличені питанням, як налаштувати панель швидкого доступу. Деякі сильно розчаровуються в браузері, не знайшовши панель в стандартних настройках, і повертаються до свого колишнього програмному забезпеченню. А дарма, адже у Google вийшов дійсно потужний браузер, з майже необмеженими можливостями і гнучкістю в налаштуванні.
Інструкція
1
Якщо ви хочете мати у себе панель, подібну «Панелі швидкого доступу» Opera або Mozilla Firefox, не варто відразу звертатися до фахівців, так як налаштувати цей браузер можна і самостійно. Після установки Google Chrome перезавантажте комп'ютер і відкрийте браузер.
2
Подивіться уважно на праву верхню частину вікна встановленого браузера і знайдіть там кнопочку налаштування і управління Google Chrome із зображенням гайкового ключа. Після цього натисніть на неї лівою кнопкою миші. З випадного меню виберіть пункт «Інструменти», помістивши туди курсор миші.
3
У розпочатому збоку меню виберіть пункт - «Розширення», наведіть на нього курсор миші і клацніть по ньому лівою кнопкою. Тепер повинна відкритися вкладка розширень Google Chrome. Якщо у вас ще до сих пір не встановлені необхідні розширення браузера, то вам буде запропоновано перейти в наявну в арсеналі Google Chrome галерею розширень. Так і поступите. У галереї в кілька поки що хаотичному порядку знаходиться величезна кількість програмного забезпечення для браузера Google Chrome, в тому числі і дуже цікавого, створеного як розробниками Google, так і сторонніми компаніями.
4
Знайдіть в галереї розширення під назвою Speed Dial та натисніть на кнопку «Встановити розширення». Відкриється ще одна вкладка, де вам по-англійськи скажуть «Спасибі». Просто закрийте цю вкладку. Вкладку з галереєю теж можете закрити, так як вона вам поки більше не знадобиться.
5
Тепер кожна нова вкладка буде відкриватися з панеллю, що має такий же зовнішній вигляд і властивості, як і «Панель швидкого доступу» в браузері Opera або Mozilla Firefox, а ви зможете насолоджуватися зручною роботою з улюбленими вам раніше сторінками і більш швидким доступом до них.