Як перенести великий файл. Як перенести великі файли на d.

Іноді розмір необхідного для перенесення файлу може перевищувати обсяг зовнішнього носія, в більшості випадків навіть посилене його стиск не допоможе в ситуації. Але завжди можна розбити файл на частини і перенести його на декількох носіях (дисках) або, же по черзі на одному.
Інструкція
1
Для того щоб розбити файл на частини необхідна спеціальна програма-архіватор. Найпопулярніша і доступна для даної мети - WinRar. Її і завантажуєте: http://www.win-rar.ru/download/winrar/
2
Установлюєте програму з правами адміністратора (якщо у вас ОС Windows 7).
3
Запускаєте програму. У вікні, в якому відображається зміст дисків вашого комп'ютера, знаходите і виділяєте потрібний вам файл або папку.
4
Натискаєте на панелі інструментів «Додати».
5
Відкривається вікно, в якому можна тонко налаштувати формат майбутнього архіву, або архівів. Для розбивки файлу або папки на кілька частин налаштовуєте строчку «Розділяти на томи розміром (в байтах)». Вибираєте найбільш відповідний вам розмір однієї частини.
6
здійснював настройку додаткових параметрів (див. Примітку), якщо потрібно і натискаємо Ок.
7
Чи очікуєте завершення архівації.
8
заархівувати частини вашого файлу за замовчуванням будуть поміщені в каталог з файлом під іменами «<Ім'я вихідного файлу . <Формат архіву> ».
9
Для того щоб потім з'єднати всі частини воєдино, необхідно перенести всі частини в одну папку і вибрати розпакування першій частині (part1). У підсумку виходить вихідний файл.
Зверніть увагу
Крім WinRar є багато інших архіваторів: 7-zip, Arc, QickZip, ExtractNow й інші, але не всі вони підтримують дану функцію і так зручні в застосування.
Корисна порада
В якості інших параметрів ви можете вибрати формат архіву (zip або rar), метод стиснення (від «без стиснення» до «максимальний»), додати інформацію для відновлення, електронний підпис і прочее.Еслі частини файлу будуть надалі завантажені в інтернет - робіть їх якомога менше. Так як файли з інтернету можуть бути закачано «битими» (виною може бути канал зв'язку, несправності в оперативній пам'яті і т.д.), а скачувати заново великі файли довго.
З розширенням Москви з'явилися розмови про перенесення адміністративного центру столиці з історичного місця біля Кремля на нові території. Експерти навіть розробили ряд рекомендацій, де краще розмістити адміністративний ресурс, щоб він міг ефективно працювати, не заважаючи при цьому іншим городянам.
Передача адміністративного центру столиці назріло вже давно. Нескінченні пробки через кортежі з мигалками, брак паркувальних місць, вузькі вулиці центру Москви - все це буквально паралізує нормальну роботу і життя цілого міста. Тому, коли з'явилася ідея розширення столиці, в першу чергу заговорили про перенесення всіх базових об'єктів з управління країною саме туди. Там і місця більше, і можливості для розвитку набагато шіре.По планом проектувальників переносити адміністративний центр Москви треба туди, де організовано гарне транспортне сполучення. Тобто повинні бути присутніми розв'язки, здатні витримати наплив державних автомобілів. Одна з версій, визнана експертами як найбільш виправдана, припускає перенесення всіх адміністративних ресурсів Москви ближче до міжнародних аеропортів Внуково і Домодєдово. Тут залишений досить велику ділянку землі, який нічим не забудований. Тому саме це місце є найвдалішим рішенням для майбутнього адміністративного центру столиці. Таким чином, вирішаться відразу кілька важливих стратегічних завдань. Одна з них - зменшення заторів у центрі через проїзд чиновницьких кортежів. Інша - розвиток прилеглих територій і освоєння нових земель.Переезд всіх апаратів планується протягом найближчих 5 років. Ті ж місця, які вони раніше займали, - будівлі, землі - будуть продані, а виручені гроші витратять на те, щоб звести схожі об'єкти інфраструктури в новому месте.Проект перенесення адміністративного центру почав розроблятися практично одночасно з оголошенням про майбутнє розширення столиці. Адже необхідно враховувати так багато деталей, щоб глобальний переїзд не став глобальною катастрофою і проблемою для всього міста в цілому. Крім того, переносити різні державні об'єкти потрібно без шкоди їх роботі.