Як обнулити спідометр. Як можна обнулити механічний спідометр.

Трапляється, що перед автолюбілістом постає складне завдання: треба обнулити спідометр . Причин для цього безліч. Корекційних заходів вимагає обладнання, свідчення яких стали розходитися з дійсністю. Найімовірніше стався збій. Самостійно підкрутити пробіг можуть тільки професіонали, тому, якщо ви хочете обнулити пробіг або зменшити, то зверніться в спеціалізований заклад.
Інструкція
1
Існує думка, що спідометр обнуляют тільки для приховування реальних даних про кілометраж, який наїздила ваша машина. Однак існують ситуації, в яких коригування пробігу просто необхідна. Виправленню піддаються показання одометра. А вдаються до цього у випадку, наприклад, заміни двигуна або заміни одометра. Якщо встановлюється одометр з нульовим пробігом, то, відповідно, щоб підвести цифри під реальність, його варто підкрутити в більшу сторону. А якщо ви берете був у вжитку одометр, з пробігом, більшим, ніж у вас був, тоді, його необхідно коригувати у бік зменшення.
2
Механічні одометри будуть вам зараз не цікаві, зверніться до технології скрутки електронних спідометр ів. Спеціалізовані центри мають у своєму розпорядженні арсенал підручних засобів. Для обнулення показань спідометр а використовуються програматор, адаптер, сканер та інші хитрі пристосування. Складність роботи полягає в тому, що необхідно не тільки змінити кілометраж в бортовому комп'ютері, але і позбутися від інформації в пам'яті мікропроцесора. Він може знаходитися в будь-якому місці транспортного засобу і містить, як уже було сказано, інформацію про пробіг, а також періодичність сервісних оглядів.
3
Для обнулення спідометр а застосовується перепрограмування, і тільки хороше обладнання не шкодить безперебійній роботі інших приладів панелі. На сьогоднішній день спеціалізовані центри практикують застосування декількох технологій для обнулення спідометр ів. Одним з них є перепрограмування через роз'єми. Даний метод використовується, якщо є кодування пам'яті і протокол доступу. Альтернативним методом є впровадження нової мікросхеми, завдяки якій можна буде коригувати пробіг, скільки завгодно. І ще одна технологія: підкрутка одометра за допомогою прийому сигналів з зовнішнього генератора. Тут майстрам доведеться детально підійти до дешифрування даних.