Як налаштувати віддалене управління.

Досить часто трапляється так, що в комп'ютері відбуваються які-небудь неполадки і збої. Якщо немає часу на виклик фахівця, можна налаштувати віддалене управління комп'ютером, і тоді ваш знайомий комп'ютерник зможе вирішити вашу проблему прямо зі свого робочого столу.
Інструкція
1
Для того щоб налаштувати віддалене управління , необхідно використовувати вбудовану в ваш комп'ютер програму «Віддалений помічник», або скористатися спеціальною програмою Radmin.
2
Для цього, насамперед, необхідно увійти в Windows, встановити Radmin на обох комп'ютерах і налаштувати з'єднання по локальній мережі.
3
Спочатку на віддаленому комп'ютері налаштовується серверна частина. Для цього потрібно запустити файл rserv34ru.exe і натиснути у вікні, кнопку «Далі». Після того, як ви приймете ліцензійну угоду, потрібно активувати кнопку «Встановити», почекати, поки відбудеться установка.
4
По завершенні установки, встановлюємо прапорець на мітці "Налаштувати права доступу користувачів для Radmin Server" і активуємо кнопку «Готово». У вікні настройки вибираємо або автоматичний запуск, або запуск вручну і натискаємо «ОК».
5
При необхідності в загальних налаштуваннях задаємо порт для програми, а у вкладці «Різне» вибираємо тип з'єднання.
6
У вікні «Додавання нового користувача" необхідно задати ім'я і пароль користувача. Після цього можна вибрати права, дозволені для віддаленого користувача, і натиснути «ОК».
7
Після установки Radmin Viewer на комп'ютері, налаштовуємо віддалене управління , вибираючи в меню пункт «З'єднання» і «З'єднатися с».
8
У вікні необхідно налаштувати параметри підключення і натиснути кнопку «ОК».
9
Далі починає вироблятися підключення до віддаленого комп'ютера. У вікні "Система безпеки Radmin" введіть ім'я та пароль користувача і активуйте «ОК».
10
Якщо на віддаленому комп'ютері використання режиму «Управління» дозволено, а пароль та ім'я користувача вказані, вірно, то ви отримаєте доступ до віддаленого комп'ютера.