Як налаштувати різкість на моніторі. Як поміняти прибрати різкість на маниторе.

Різкість , як і яскравість, контрастність або передача кольору, є найбільш важливим параметром роботи монітора, який до того ж безпосередньо впливає на його вартість. Саме різкість монітора в більшій мірі визначає чіткість зображення. Відповідно, налаштована вона повинна бути так, щоб зображення було однаково чітким як по краях, так і в центрі екрана.
Інструкція
1
Спробуйте налаштувати різкість за допомогою внутрішнього меню монітора. Для цього увійдіть у меню і виберіть розділ Sharpness, у випадку, якщо меню не русифіковане, або « Різкість ». І в ньому ви можете налаштувати різкість свого монітора «під себе».
2
Якщо ж маніпуляції з внутрішнім меню не привели до бажаного результату, можна також спробувати налаштувати його через меню «Панелі Управління». Увійдіть в меню «Пуск», під сплив вікні виберіть розділ «Налаштування», далі «Панель управління» і виберіть зі списку розділ «Екран». Більш простий варіант полягає в наступному: клікніть правою кнопкою миші по робочому столу, у вікні виберіть меню «Властивості».
3
І в тому і в іншому випадку відкриється вікно з 5 вкладками. Пред тим, як налаштовувати різкість монітора, уважно вивчіть супровідні документи до нього. Налаштування різкості монітора багато в чому залежить від його моделі. У LCD-моніторів в документах повинно бути вказано його оптимальне дозвіл. Запам'ятайте ці цифри.
4
Потім у відкритому раніше вікні, виберіть у ньому вкладку «Параметри». Зліва буде розділ «Дозвіл екрану», якщо встановлене там дозвіл вище або нижче того, яке ви запам'ятали, необхідно поміняти його на оптимальне, тобто запомненное вами. У разі якщо серед запропонованих варіантів немає тих цифр, виставите максимально близьке до них.
5
Крім того, у вкладці «Оформлення» при натисканні на кнопку «Ефекти» можна збільшити або зменшити значки робочого столу, що також відбитися на вашому сприйнятті картинки.
6
Якщо у вас старий ЕЛТ-монітор і ви впевнені, що погіршення різкості не залежить від терміну його експлуатації, спробуйте проробити з ним ті ж маніпуляції. Якщо ж причина криється саме в терміні служби, фахівці рекомендують замінити його на новий, тому спроба налаштувати різкість навряд чи приведе до підвищення рівня різкості.