Як змінити фонову картинку.

Для багатьох і багатьох в наш час комп'ютер став робочим інструментом і розважальним центром, джерелом інформації і засобом спілкування. Зрозуміло, дизайн місця, за яким людина проводить кілька годин на день, має дуже велике значення. OS Windows надає свої користувачам великий вибір налаштувань робочого столу.
Вам знадобиться
  • OS Windows, зображення для фонового малюнка
Інструкція
1
Щоб поміняти фонову картинку , якщо у вас встановлена версія XP або Windows 2000, клацніть правою клавішею миші на Робочому столі. У контекстному меню вибирайте пункт «Властивості», потім вкладку «Робочий стіл». У розділі «Шпалери» зі списку можете вибрати готове зображення. Якщо підходящого малюнка не знайшли, натисніть на кнопку «Обзор», щоб почати пошук на жорсткому диску або в мережі. Якщо малюнок за розмірами менше, ніж екран, його можна або розтягнути, або розмножити і розмістити на Робочому столі кілька копій («Замостити»), або помістити малюнок в центрі і оточити кольоровим фоном. Візьміть до уваги, що при зміні розмірів зображення може погіршитися його якість. Натиснувши кнопку «Налаштування робочого столу», ви можете поміняти вид стандартних значків.
2
Версія Windows Vista пропонує новий набір фонових малюнків. Через кнопку «Пуск» зайдіть в «Панель управління», вибирайте папку «Оформлення та персоналізація», потім «Персоналізація» та «Шпалери робочого столу». Якщо у запропонованому малюнку немає нічого підходящого, натисніть кнопку «Обзор» і шукайте зображення з інших джерел. У вкладці «Як розмістити малюнок» вибирайте спосіб розміщення: розтягнути, помістити в центр екрану або замостити Робочий стіл. Ви можете зробити фоном Робочого столу довільне зображення, яке вам сподобалося. Для цього клацніть по зображенню правою клавішею, в контекстному меню вибирайте пункт «Зробити малюнком робочого столу».
3
У 7-й версії Windows з'явилася можливість як шпалери встановити слайд-шоу. З меню «Пуск» зайдіть в Панель управління, вибирайте «Оформлення та персоналізація», потім «Зміна фону робочого столу». Перегляньте набір готових малюнків, або за допомогою кнопки «Огляд» знайдіть зображення з інших джерел і завантажте їх в окрему папку. Відзначте прапорцем у верхньому лівому куті кожен малюнок, який хочете додати в слайд-шоу. Зі списку під набором пропонованих фонових малюнків встановіть параметри для слайд-шоу: «Положення зображення» на Робочому столі - підігнати розмір, помістити в центрі або розтягнути; «Змінювати зображення кожні ...» - задати частоту зміни кадрів при показі слайд-шоу; У випадковому порядку - вибрати порядок зміни кадрів. Підтвердіть вибір, натиснувши кнопку ОК. Щоб додати до слайд-шоу нове зображення, відкрийте його через «Обзор», встановіть прапорець і підтвердіть вибір, натиснувши кнопку «Зберегти зміни».
Корисна порада
Завжди враховуйте, як виглядатиме зображення в якості фонової картинки - чи будуть помітні на ній іконки робочого столу, чи не буде малюнок стомлюючим для очей.