Як робити стінгазету. стінгазета від колективу.

Навіть дорослі люди люблять ігри, свята, розіграші та сюрпризи. Все більшої популярності набуває традиція проведення корпоративних свят. Заздалегідь запрошені артисти розважають колектив. Для підтримки корпоративного духу деякі PR-менеджери беруть на озброєння традицію зі шкільного минулого. Після кожного заходу у відділі або приймальні директора вивішується стінгазета з фотографіями найкращих моментів минулого свята.
Інструкція
1
При оформленні стінгазети необхідно відобразити всі відбулися події поетапно. Має вийти щось на зразок коміксу, головними героями якого стануть співробітники організаціі.Возьміте аркуш ватману, розкладіть на столі і зробіть начерки простим олівцем. Відзначте, де і в якій послідовності будуть розташовані знімки. Придумайте оригінальні та дотепні коментарі. Газета повинна містити заголовок. Його можна оформити за допомогою букв, вирізаних з журналів.
2
Фотографії необхідно підібрати з таким розрахунком, щоб кожен співробітник міг знайти себе. Додайте кілька колективних фотографій. Перше розміщене в газеті фото може бути загальним. Відповідна напис - «як все починалося» - ознаменує початок торжества. Таким же чином можна закінчити оформлення матеріалу.
3
Не варто нехтувати аплікацією. Виріжте з глянцевих журналів святкові картинки і наклейте між фотографіями. Якщо в колективі є художник, можна залучити його до оформлення. Головне, щоб в газеті була присутня життя. Виключіть тужливі одноманітні фотографії. Виберіть найкумедніші, смішні, добрі знімки.
Корисна порада
При всій простоті подібні речі дуже згуртовують колектив. Навіть самі похмурі і нетовариські співробітники проявлять інтерес до подібної корпоративної пресі. Серед сірих, одноманітних офісних буднів це стане чимось на зразок спогадів про літо при перегляді фотографій з відпустки холодними зимовими вечерамі.Пусть свято не закінчується стандартною фразою директора: «Всем спасибо. До побачення! »Однією зі складових успіху процвітаючою організації є підтримання корпоративного духу всередині колективу.