Як надіти пасма. Як самостійно надягати штучні пасма волосся.

Довговолосі красуні зараз на піку своєї популярності, саме тому багато дівчат прагнуть подовжити волосся усіма можливими способами. Одна з найпоширеніших процедур "подовження волосся" і надання їм більшого обсягу - нарощування. Нарощування, як би воно вас ні прикрашало, псує натуральні волосся, при цьому кожен місяць вам доведеться робити корекцію. Словом, це задоволення не з дешевих. Однак нарощене волосся є гідна альтернатива - накладні пасма .
Інструкція
1
Накладні пасма (Треси) бувають зі штучних і натуральних волосся. Насамперед слід визначитися, які вибрати. Штучні пасма коштують набагато дешевше, але мінусів у них значно більше: вони погано переносять помивки, при розчісуванні ламаються і розтягуються, їх не можна фарбувати. Натуральні пасма можна фарбувати стійкими фарбами, якщо їх колір не збігається з вашим, вони не видно на волоссі, добре до них кріпляться, краще переносять розчісування і миття. Та й термін дії натуральних пасом на шпильках набагато більше.
2
Накладні пасма ви без зусиль зможете надягати самостійно вдома. Можна користуватися ними щодня, оскільки вони не шкодять волоссю. За бажанням можна легко і швидко зняти пасма . Ви можете використовувати весь набір, а можна лише кількома пасмами додати обсягу тонким волоссю. Можна стригти накладні пасма , щоб скорегувати зачіску на ваш смак.
3
Кріплення пасом на волосся: - Накладні пасма на шпильках кріпляться з потиличної частини голови. Для цього зберіть волосся в пучок, залишивши нижні вільними. Варіантів кріплення пасм безліч, але можна користуватися і звичайною стандартною схемою кріплення, яка додається до комплекту прядей.- Злегка начешіть волосся в місцях кріплення шпильок, щоб вони міцно трималися на волоссі і не соскальзивалі.- Після кріплення кожної пасма слід побризкати місця кріплення лаком.
Зверніть увагу
Не варто лягати спати з пасмами на шпильках, вони можуть пошкодити волосся в місцях крепленія.Не мийте волосся, не знявши попередньо пасма з волосся. Щоб зберегти пасма в хорошому стані надовго, їх слід мити окремо з використанням м'якого шампуню.
Корисна порада
Пасма на шпильках можна носити розпущеним або робити з ними різні укладання і пріческі.Вам складно буде самої надягати пасма тільки в перший час, згодом ви будете одягати їх за лічені мінути.Чтоби різниця між вашими волоссям і прядками була помітною , можна попередньо випрямити волосся утюжком.Еслі ви хочете носити накладні пасма щодня, то частіше заплітайте волосся, так як в розпущеному вигляді шпильки роблять шкідливий тиск на корені волосся.