Як накачати внутрішню поверхню стегна. накачати медіальну поверхню стегна.

Часто жінок турбує своєю недосконалістю внутрішня поверхню стегон. В'яла шкіра, жирові відкладення, целюліт - все це псує вигляд жіночих ніг. Допоможе виправити дану проблему ряд вправ, спрямованих на підвищення тонусу внутрішніх м'язів стегон. Виконуйте цей комплекс 3 рази на тиждень і побачите, як поступово в'ялість йде, а їй на зміну приходить приємна пружність м'язів і шкіри.
Інструкція
1
Сядьте на стілець, між колін затисніть м'яч середнього розміру. З видихом спробуйте звести коліна разом, долаючи пружність м'яча. На вдиху розслабте м'язи. Повторіть вправу 25 разів.
2
Ляжте на підлогу, ноги підніміть вгору, руки заведіть за голову. Розведіть ноги якомога ширше, потім повільно зведіть їх разом. Зробіть 25-30 повторень. Трохи поміняйте принцип виконання вправи: ноги витягніть під кутом 60 градусів над підлогою, потім робіть розведення і зведення.
3
Підніміть ноги вгору, долонями упріться в підлогу. На вдиху відведіть убік тільки праву ногу, ліву продовжуйте тримати під прямим кутом до підлоги. Робіть погойдують, правою ногою вгору-вниз протягом 2 хвилин. Поверніть ногу на колишнє місце і повторіть теж саме лівою ногою.
4
Ноги продовжуйте тримати під прямим кутом. Протягом 5 хвилин виконуйте вправу «ножиці». При цьому ноги розводите максимально широко, а, роблячи перехрещення, рухайте їх дуже повільно. Наступні 5 хвилин виконуйте вправу - «велосипед». Імітуйте їзду на цьому виді транспорту, але не забувайте максимально випрямляти ноги при русі.
5
Ляжте на правий бік, руки покладіть, як вам зручно. Ліву ногу зігніть і поставте ступню перед правим коліном. Підніміть праву ногу на висоту, яку дозволить вам зігнута ліва нога. І робіть пружні руху вгору-вниз 50-60 разів. Повторіть вправу лівою ногою.
6
Встаньте прямо, руки вздовж тіла. З видихом опустіть верхню частину тіла вниз, долоні покладіть близько ступень. На вдиху зігніть ноги і присядьте, направивши коліна в сторони. П'яти від підлоги намагайтеся не відривати. Робіть цю вправу 1-2 хвилини.
7
Встаньте біля стіни, спираючись на неї долонями для рівноваги. Підніміть праву ногу вгору і вправо, потім перенесіть її вліво. Зробіть 30-40 махів і поміняйте ногу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5KuayLiF94A