Як оформити туалет. оформлення туалету.

Дуже часто виходить так, що туалет в квартирі являє собою маленьку і темненьку кімнатку. Хоча при бажанні з нього можна зробити справжній скарб. Тому, оформляючи дизайн всієї квартири, дуже важливо подбати і про інтер'єр туалет ной кімнати - вона повинна бути комфортною і практичною.
Вам знадобиться
  • - будівельні та оздоблювальні матеріали;
  • - сантехніка;
  • - туалетні приналежності.
Інструкція
1
При оформленні туалет а, важливо подбати про правильне освітлення. Отримати хороше освітлення можна не тільки за допомогою світильників, але і завдяки правильно підібраній кольоровій гамі кімнати. Якщо буде тьмяне освітлення і стіни оформлені в сірі тони, то туалет здаватиметься дуже маленьким.
2
Звичайно, кожен туалет неможливо уявити без якісного унітазу і бачка. З декоративною боку - вбудований зливний бачок виглядає акуратніше. Його верхня поверхня може послужити полицею для різних аксесуарів. Також, в туалет ной кімнаті можна розташувати невелику раковину для вмивання.
3
Для обробки поверхонь стін в туалет е, найчастіше використовують керамічну плитку. Такий матеріал досить універсальний і не вимагає особливих навичок і витрат для догляду. Дуже популярні в даний час пластикові панелі, що імітують різні структури дерева або мармуру. Великою перевагою таких панелей є досить легка і швидка установка.
4
Крім основного устаткування, для оформлення туалет а необхідні будуть - тримач для паперу, дзеркало, вішалка для рушників, освіжувач повітря і різні журнали.
5
У якому стилі буде оформлений інтер'єр туалет ной кімнати, повністю залежить від фантазії і переваг господаря. Вибираючи колір і фактуру матеріалів для оформлення туалет а, необхідно спиратися на своє естетичне передчуття, тоді все обов'язково вийде.
6
Дуже добре буде виглядати підвісний унітаз, але такі моделі найчастіше мають вбудований бачок, що підходять не до всіх туалет вим кімнатам. Туалет може бути досить оптимальним приміщенням для розвішування в ньому жартівливих оформлень. Тому, озброївшись своєю фантазією, можна створити справжній шедевр, який здивує і порадує всіх гостей.
Корисна порада
Перш ніж приступити до оформлення туалету, необхідно визначити стиль, в якому буде виконаний туалет, і скласти приблизний план робіт.