Як побудувати полігон.

Полігони для утилізації та зберігання різних побутових відходів повинні бути розташовані на достатній відстані від населених пунктів. Але в теж час до полігону повинен бути вільний доступ з можливістю скористатися його призначенням. При виборі місця організації полігону слід враховувати багато різних чинників і вимог.
Інструкція
1
Дуже важливо вплив навколишнього середовища, клімату в районі передбачуваної споруди полігону, наявність поблизу водойм та багатьох інших факторів. Поверхня на території полігону повинна бути рівною, для того щоб уникнути змиву шкідливих речовин з відходів, що зберігаються на полігоні.
2
Для полігонів, на яких передбачається зберігати невелику кількість відходів, рекомендують влаштовувати траншеї. Це робиться, для того щоб вітер не розносив відходи за межі полігону. На території полігону слід влаштувати і господарську зону. На ній будуть розташовуватися будівлі для персоналу, машини і необхідні механізми. Ця зона повинна бути достатньо освітлена і облаштована відповідно до відповідними нормами. Різні види відходів на полігоні слід сортувати і зберігати окремо один від одного.
3
Періодично необхідно обходити територію полігону з метою виявлення неприпустимих відходів або наявності вогнищ загоряння. На подібні полігони не допускається прийом трупів тварин або продуктів прийшли непридатність.
4
Поховання отруйних речовин повинно проходити лише на спеціалізованих полігонах під керуванням добре навчених фахівців.
5
Зберігання побутових відходів в болотистій місцевості або заливається під час весняних паводків категорично заборонено. Здійснення закриття полігону відбувається при підвищенні рівня відходів до передбаченої висоти.
6
Шар відходів, утилізований в останню чергу, утрамбовується ізолюючим шаром грунту. Даний шар призначається з урахуванням подальшого використання території, на якій знаходився полігон.