Як написати курсову роботу. Як пишуть курсову роботу.

У житті кожного, навіть не самого старанного, студента настає час, коли він годинами сидить в бібліотеці, розмовляє виключно науковими термінами і відчуває себе справжнім дослідником. Знайте, в цей час він пише курсову роботу.
Вам знадобиться
  • Викладач, бібліотека, інтернет, комп'ютер
Інструкція
1
Виберіть керівника і тему курсової роботи. Ваш науковий керівник надасть вам приблизні теми. Якщо ви хочете зробити абсолютно нове дослідження, запропонуйте тему вашому викладачеві - він допоможе точніше її сформулювати.
2
Складіть план роботи. Ви можете зробити це самостійно, але потім узгодьте з керівником. Розробіть структуру курсової роботи: подумайте, що повинно бути в першій частині - теоретичної, а що - у другій, практичної. Перша глава курсової носить реферативний характер, тобто в ній ви робите огляд існуючої наукової літератури по вашій темі. У другому розділі на основі отриманих знань ви проводите своє власне практичне дослідження або розробку.
3
Підберіть літературу по темі. Приблизний список вам дасть викладач. Пошукайте матеріали і в Інтернеті за ключовими словами. Дізнайтеся, чи писав хто-небудь на вашому факультеті курсову на схожу тему. Якщо так, візьміть список літератури з цієї роботи, попросіть консультацію у автора роботи.
4
Напишіть введення. У ньому мають бути обґрунтування актуальності обраної теми, її новизни та практичної значущості. Крім того, напишіть про мету курсової роботи і про завдання, які вам треба вирішити, щоб цю мету досягти. Перелічіть і коротко охарактеризуйте наукові методи, які використані в курсовій, скажіть про структуру роботи.
5
В першому розділі зробіть огляд літератури по темі. Всі вивчені вами матеріали треба розмістити в хронологічному порядку їх видання або відповідно до іншої логікою (наприклад, розбийте їх на тематичні групи). Перелічіть плюси і мінуси кожного джерела, згадайте, що кожен з авторів зробив для розвитку теми. Окремими пунктами в першому розділі напишіть теоретичні відомості, які ви зібрали в результаті вивчення цієї літератури. Цю інформацію ви повинні осмислити, систематизувати і передати своїми словами, посилаючись на автора першоджерела. Використовуйте цитати, але не надто об'ємні.
6
У другому розділі ви повинні показати, як можна використовувати отримані теоретичні відомості на практиці. Зміст і обсяг практичної частини курсової роботи визначає керівник. Після першої та другої глав напишіть висновки - коротке перерахування їх основних тез.
7
Напишіть висновок. У ньому підводиться підсумок всієї роботи, в більш загальному вигляді перераховуються висновки глав. Вкажіть, яку користь може принести ваше дослідження - наприклад, вклад в розвиток теми або створення рекомендацій, які можна використовувати в роботі і т.д.
8
Оформіть курсову роботу. В бібліотеці кожного вузу є методичка, в якій детально описано, яким шрифтом набрати текст, як оформляти виноски і т.д. Також можете знайти цю інформацію в ГОСТах, їхні тексти є в інтернеті.