Як організувати роботу на фірмі.

Від організації роботи фірми залежить не тільки продуктивність праці, моральний клімат в колективі, а й ставлення до компанії замовників і партнерів, ділова репутація фірми. Ваше завдання - підібрати фахівців і подбати про те, щоб кожен з них виконував роботу з максимальною віддачею і сумлінністю. Від цього залежить якість кінцевого продукту і попит на нього на ринку.
Інструкція
1
Складіть список дій, які необхідно виконувати, щоб фірма успішно функціонувала. Вирішувати юридичні, економічні та кадрові питання ви можете самостійно, але краще взяти в штат фахівців, які займуться поточними справами, погоджуючи з вами свої дії.
2
Складіть список людей, які необхідні для діяльності фірми. Розпишіть функції, які кожен з них буде виконувати. Дайте назву кожної функції, яке стане назвою даного кадрового поста. Для кожного поста розпишіть дані, які до нього належать: кількість осіб, необхідне для повноцінного виконання завдань, вимоги до їхнього досвіду та освіти, функції, які повинен виконувати кожен співробітник.
3
На кожен пост наберіть мінімальна кількість людей. Врахуйте при цьому фінансові можливості, обладнання та оснащення робочих місць, необхідних для того, щоб розпочати діяльність вашої фірми.
4
С призначеними керівниками постів обговоріть вимоги, які ви пред'являєте до діяльності цього поста. Поясніть їм, за якими критеріями буде оцінюватися робота даного підрозділу, яким чином ви будете перевіряти і контролювати його роботу . Керівники постів повинні пояснити це своїм підлеглим і провести з ними необхідні інструктажі та навчання.
5
Після початку діяльності фірми внесіть коригування та проведіть додаткову кадрову роботу . Уточніть функції, які виконує кожен пост і створіть нові підрозділи, якщо обставини роботи того вимагають.
6
Результатом хорошої організації стане оптимальна кількість співробітників, які забезпечують якість кінцевої продукції. Не нехтуйте постійним навчанням персоналу і матеріальним стимулюванням людей, працею яких досягається прибуток.