Як зробити стін-газету. Як назвати стін газету на якій знаходяться фото з життя.

Стінгазета це тематична, найчастіше дуже барвиста настінна газета. А точніше лист великого формату з малюнками, віршами та цікавими історіями. Зробити стін газету досить просто, треба тільки докласти старання, кмітливість і трохи фантазії.
Вам знадобиться
  • - ватман формату А1;
  • - кольорові олівці;
  • - двосторонній скотч або клей;
  • - ножиці;
  • - кнопки;
  • - кольоровий папір.
Інструкція
1
Перше що вам потрібно зробити - це купити у спеціалізованому магазині або будь-якому відділі з канцтоварами ватман формату А1. Якщо ви хочете зробити настінну газету менших розмірів, то купіть ватман формату А2 (він рівно в половину менше А1). Так само придбайте кольорові олівці, фарби або фломастери, двосторонній скотч і кольоровий папір.
2
Тепер для майбутньої стінгазети виберете тему, яку ви будете в ній висвітлювати. Тематика може бути різною. Наприклад, стінгазета може бути вітальній: до дня народження або на новий рік, на 23 лютого або на восьме березня. А може і оглядати деякі події: спортивну естафету або інші заходи.
3
Після того, як тематика майбутньої стінгазети визначена, підготуйте цікаві картинки, фотографії, історії, виписки з журналів або статей. Готові вірші та поздоровлення ви можете взяти з книг або інтернету, але можна придумати їх і самому.
4
Обов'язково придумайте назву своєї стінгазеті. Недарма кажуть: «Як корабель назвеш, так він і попливе». Часом добре підібране назву визначає успішність починання серед мас.
5
Закінчивши з підготовчою роботою, переходьте безпосередньо до самого оформленню. По-перше, великими гарними літерами напишіть заголовок. Яскраво розфарбуйте його. Традиційно заголовок розташовується посередині верхньої частини ватману, але при бажанні ви можете зробити його з боку, найкраще з лівого боку, написавши букви в стовпчик (це зручніше для сприйняття).
6
Тепер справа за малюнками. Намалюйте мордочки, чоловічки, квіточки та інші декоративні елементи або виріжте їх з кольорового паперу. Якщо ви не сильні в образотворчому мистецтві, то можна за допомогою клею або двостороннього скотча приклеїти готові картинки.
7
Під картинками або на будь-якому вільному місці розташуйте текст. Привітання та вірші на стінгазеті можуть перебувати в хаотичному або строгому порядку. Це вирішувати вам.
8
Готову стін газету приклейте на двосторонній скотч або заколіть голками, кнопками до стіни або стенду. Пам'ятайте, що підхід (доступ) до стінгазеті повинен бути вільним, що б будь-який бажаючий міг її подивитися.