Як зберегти повітря чистим.

Напевно, кожній людині відомо, що чистий повітря є запорукою здоров'я. Брудний повітря , яким постійно дихають люди, послаблює імунітет, провокує респіраторні захворювання, астми, алергії, дратівливість, швидку стомлюваність.
Інструкція
1
Для того щоб повітря постійно був чистим, регулярно провітрюйте приміщення. Особливо це потрібно робити там, де багато електричних кабелів, великих побутових приладів, старої техніки, меблів з пластмасовими корпусами та елементами штучної шкіри, і там, де присутні натяжні стелі. Для виробництва натяжних стель використовують полівінілхлорид, який з часом стає джерелом фталатів. Через кілька років, матеріал виділяє хлорорганічні сполуки в навколишнє середовище. Саме ці речовини викликають у людей гормональні порушення.
2
Часто провітрювати потрібно ті приміщення, в яких присутня нова м'яка або корпусні меблі. Матеріали, з яких вона виготовляється, можуть виділяти формальдегід. Цей альдегід відносять до групи канцерогенів. Він зазвичай викликає подразнення очей, носа, горла, втома, стати причиною свистячого дихання та кашлю, важких алергічних реакцій. При покупці меблів обов'язково перевірте сертифікат. У ньому вказується, чи містить меблі формальдегіди.
3
Щоб повітря був чистим, придбайте килимові покриття, які мають низький вміст летючих органічних речовин. Після того, як ви купили новий килим, не потрібно його відразу стелити. Обов'язково витримаєте його пару днів на відкритому повітря е для вивітрювання. У матеріалі зазвичай містяться такі небезпечні речовини, як вуглеводні, альдегіди, спирти, кетони, терпеноїди та ін. Якщо ви не маєте можливості провітрити виріб, то тримайте вікна в приміщенні відкритими близько 3 днів.
4
Якщо проводиться ремонт, то потрібно купувати тільки екологічно чисті матеріали. Віддавайте перевагу фарбам, клеям і адгезиву на водній основі. У них не міститься ЛОВ, формальдегід, ацетон і метилетилкетон.