Як відучитися тиснути прищі.

Шкідлива звичка тиснути прищі - проблема поширена. Це не так небезпечно, як куріння, і на перший погляд може здатися несерйозним і незначним. Але видавлювання прищів може мати серйозні наслідки, тому треба позбутися цієї звички якомога швидше.
Інструкція
1
Розколупавши навіть самий маленький прищ, ви пошкоджує шкірні покриви. Шкіра виконує захисну функцію в організмі. Пошкодивши її, ви відкриєте ворота для інфекції. Якщо неправильно видавити вугор, гній з нього вийде не повністю, а розподілиться вшир під шкірою. Далі він може поширитися по організму разом з кровью.Видавліваніе прищів може стати причиною виникнення серйозного запального процесу. Часто люди тиснуть прищі на обличчі. Розколупавши вугор в області ока, одна дівчина серйозно погіршила зір, оскільки запалення перейшло на сам очей. Якщо вас не налякало звістку про можливе запаленні, можете випробувати інші способи позбавлення від даної звички.
2
Спробуйте знайти якусь заміну шкідливої звички. Візьміть пакувальну плівку з бульбашками повітря і спробуйте поколупати її. Ви будете виконувати дію, аналогічне видавлювання прищів, але при цьому ваша шкіра не буде пошкоджена і ви не завдасте шкоди своєму власному організму.
3
Щоб відучитися тиснути прищі , рекомендують поменше чіпати ту область тіла, де ви звикли тиснути прищі , і не розглядати її в пошуках чергового вугра. Якщо ви зазвичай колупає прищі на лобі, рідше дивитесь у дзеркало і не торкайтеся до обличчя, щоб у вас не виникло непереборне бажання видавити навіть один маленький прищі к.
4
Кращий спосіб перестати займатися видавлюванням прищів - сходити до косметолога і вилікувати свою шкіру.
5
Необхідно стежити за харчуванням, за чистотою шкіри, робити лікувальні маски і протирати проблемні області відварами деяких трав, наприклад, ромашки.
Зверніть увагу
Увага! Якщо у вас на обличчі є запалення, вугри з гнойничками ніяких парових процедур проводити не можна, а також видавлювати вугри! Лікувати вугри найкраще за призначенням лікаря, так як видавити вугор руками не складно, але це не лікування і це потрібно розуміти. Як і розуміти те, що немає якогось шаблонного методу відповідного всім - як тиснути вугри.
Корисна порада
Відразу потрібно обмовитися, що самостійно можна тиснути лише поодинокі, чітко сформувалися прищі з білим або жовтуватим вмістом і вугри (чорні точки). Я одного разу за порадою сестри не став тиснути прищ на носі. За кілька днів він розрісся до неймовірних розмірів, поряд у нього з'явилися не менші брати - все це було, схоже, не запалення.
Проблема прищів дуже актуальна серед молоді. Всі знають, що видавлювати прищі в домашніх умовах можна, інакше їх стане ще більше. Але побачивши в дзеркалі чергового «гостя» на своєму обличчі, руки так і тягнуться, щоб його видавити. З часом це стає згубною звичкою, від якої дуже важко позбутися.
Інструкція
1
Якщо ви всерйоз зважилися взятися за красу свого обличчя, для початку вам все-таки слід відвідати косметичний салон, де вам професійно почистять обличчя і видалять наявні камедони і гнійники без неприємних наслідків. Все подальше - у ваших руках. Спробуйте слідувати декільком радам, і, може бути, ви скоро зможете перестати тиснути прищі на своєму обличчі.
2
Намагайтеся протягом дня рідше заглядати в дзеркало. Дивитесь у нього тільки для того, щоб підправити зачіску або макіяж, не звертаючи уваги на недоліки шкіри. Не слід занадто близько посувати особа до дзеркала, намагаючись розглянути його в подробицях.
3
Не думайте про прищі, підтримуйте шкіру в чистоті і застосовуйте необхідні гігієнічні і лікувальні засоби для боротьби з вуграми.
4
Намагайтеся полюбити себе такою, яка ви є, за свій прекрасний характер, розум і доброту. Не зациклюйтеся на недоліках свого обличчя, інакше з часом у вас може виникнути з цього приводу комплекс неповноцінності. Навіть коли юнацькі вугрі пройдуть, комплекси можуть залишитися і зіпсувати вам все життя.
5
Перестати тиснути прищі вам, звичайно ж, вдасться не відразу, але при найменшому бажанні потягнутися руками до свого обличчя намагайтеся згадати про який-небудь приємному для вас занятті - бажанні подивитися новий фільм, написати он-лайн лист другові, приготувати улюблене блюдо, сходити за покупками. І відразу ж відходите від дзеркала, щоб здійснити задумане, яке є більш корисним і цікавим, ніж видавлювання ненависних прищі ков.
6
Намагайтеся зайняти себе корисними справами, щоб у вас залишалося якомога менше вільного часу для заглядання в дзеркало. Займіться вивченням іноземної мови, саморозвитком або, нарешті, спортом. Спортивні тренування не тільки удосконалюють тіло, а й підвищують рівень ендорфінів, які називають гормонами щастя. А відчуття щастя підвищить вашу впевненість у собі і допоможе вам позбутися звички тиснути прищі . Тоді ви станете здорові і красиві не тільки фізично, а й духовно.