Як накачати черевний прес.

Розвинути м'язові тканини черевного преса в домашніх умовах цілком реально, при цьому зовсім необов'язково відвідувати спеціальні фітнес клуби. Як накачати черевний прес за допомогою найбільш поширених та ефективних вправ?
Інструкція
1
Згинання і розгинання спини - за допомогою такої вправи, скорочуються косі і прямі м'язи живота. Таким чином, навантаження йде на всі м'язові тканини.
2
Згинання таза - підтягування колін до грудей, нижня половина тіла і торс згинаються. Аналогічне вправу на турніку, коли ви піднімаєте тільки одні ноги в горизонтальному положенні. За допомогою такої вправи, гойдаються не тільки м'язи живота, але і м'язи спини і тазу.
3
Для стегон - стоячи, піднімайте по черзі кожну з ніг. При піднятті ноги, постарайтеся затримати її на кілька секунд в завислому стані. Теж саме виконайте і з іншою ногою. Повторюйте по 5-10 разів для кожної ногі.Благодаря цій вправі, гойдаються клубово-поперекові м'язи, а так само м'яза стегна. Але не варто приділяти багато уваги подібні вправи. Переусердствованіе може призвести до плачевних наслідків.
4
Повороти тулуба - сидячи вздовж, наприклад, на лавці, повертати тулуб вліво і вправо. Таким чином, м'язова тканина звикає до навантажень «на розрив». Тільки стежте за тим, щоб вправи не виходили за рамки норми, тобто не потрібно зображати сову і повертатися на 360 градусів. У кожної людини хребет розвинений по своєму, визначте на скільки градусів можете повертатися ви.
5
Скручування - вправа в лежачому положенні. Гомілки покласти на лаву, зігнувши коліна. Після цього відривати від підлоги плечі, при цьому намагайтеся не піднімати тулуб дуже високо, інакше будуть працювати не ті м'язи, які потрібні, а згиначі стегна. Слідкуйте, щоб нижня частина хребта не відривалася від підлоги. Вправа повинна давати навантаження саме на прес.
6
Велосипед - вправа найпоширеніше і всім добре відоме. Виконується на лаві в горизонтальному положенні, піднявши ноги, уявляєте, що ви їдете на велосипеді і крутите педалі.
7
Всі ці вправи необхідно виконувати не менше трьох разів на тиждень, а по можливості, щодня. Поступово збільшуйте навантаження, почніть з малого і подивіться, на що ваш організм здатний. Рекомендована цифра інтервалу - до 10 разів. Саме ці вправи сприяють розвитку черевного преса всіх м'язів, а не якихось окремих частин.
Зверніть увагу
Якщо м'язи черевного преса накачані, тіло може вкласти більше сили, наприклад, в присідання і утримувати навантаження практично як пояс з обтяженням. Наступного разу, коли ви будете виконувати жим лежачи, трохи напружте м'язи преса і тримайте їх в такому стані протягом усього підняття ваги - ви будете здивовані, наскільки м'язи преса допоможуть вам у цій вправі.
Корисна порада
Отже, сьогодні ми будемо говорити про одну з найбільш проблемних областей, яку найскладніше накачати, яка хвилює переважну кількість новачків в тренажерному залі. І ця область називається - черевний прес. Але, коли мова вже пішла саме про накачуванні черевного преса, то нижче будуть розглянуті найпоширеніші і ефективні вправи, які допоможуть Вам спалити жировий прошарок і домогтися потрібного результату.