Як вивчити німецьку мову.

Німецька мова - дуже красиву мову, що володіє чудовою структурою. Нехай на перший погляд все здається неймовірно складним, і ви навіть уявити собі не можете, що існують люди, які змогли-таки перемогти цей такий складний німецька. Але настане день, і ви раптом заговорите на цій мові, зможете зрозуміти його принадність і будете насолоджуватися його незвичністю і красою
Інструкція
1
Так з чого ж починається вивчення мови. Купівля словників і підручників, відвідування курсів - це все допоможе вам знайти якусь граматичну основу. Нехай це буде нудно, нехай здається безглуздим, певний сенс у класичному вивченні мови все ж є. Знання, отримані вами таким чином, стануть фундаментом, на якому ви зведете свій мовний храм, а от яким він стане, залежить тільки від вас і від вашого прагнення до досконалості.
2
Найкращим способом вивчення німецької, та й будь-якого іншого мови, є занурення в мовне середовище. Переїзд в німецькомовну країну, щільне і щоденне спілкування з представниками корінного населення, проживання з ними пліч-о-пліч приведуть до того, що через рік ви будете говорити і навіть думати на німецькому, а через три роки вас вже буде неможливо відрізнити по говору від місцевого жителя . Але така можливість випадає далеко не кожному, тому розглянемо і альтернативні варіанти
3
Для початку вам знадобиться достатній словниковий запас. Вчити слова за словником важко і нудно, а ось розгадування кросвордів може стати захоплюючою і корисною грою. Якщо у вас є можливість замовити з Німеччини журнали з кросвордами, скористаюся нагодою нею скористатися. Читайте книги, причому необов'язково братися відразу за Шиллера чи Гете. Візьміть легкий детектив, якщо через перші сторінки ви ледь будете пробиратися зі словником, то на останніх главах ви вже про нього і не згадаєте, ну хіба тільки у виняткових випадках.
4
Дивіться фільми німецькою. І тут знову ж таки не потрібно брати фільми зі складною сюжетною лінією. Чим простіше, тим краще. Повнометражні мультфільми опиняться як не можна до речі. Як правило, герої в них кажуть чітко і ясно, а якщо фільм супроводжується ще й субтитрами, то можете вважати, що вам пощастило. Зіставлення усній і письмовій мові навчить вас сприймати мову на слух. Займайтеся мовою регулярно. Півгодини щоденних занять краще тригодинного заняття один раз на тиждень. Пам'ятайте, що успіх цілком і повністю буде залежати від вас і вашої цілеспрямованості. Якщо ви будете достатньо тверді у своєму бажанні, то настане день, і ви теж зможете сказати: «Німецька мова - це дуже просто."
Незважаючи на те, що в школі іноземний мову є обов'язковою дисципліною, лише небагатьом вдається повноцінно оволодіти ним за час навчання. Між тим, вивчити мову з нуля цілком можливо і за більш короткий період. Чітка мотивація і правильно обраний курс допоможуть домогтися успіху в цій справі.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - навчальний курс.
Інструкція
1
Визначте цілі вивчення мову а. Необхідність здати міжнародний іспит, влаштуватися на роботу в іноземну компанію, впевнено почувати себе в зарубіжних поїздках, спілкуватися з людьми з інших країн: залежно від ваших намірів мінятиметься і метод навчання.
2
Почніть з освоєння азів, без яких неможливе вивчення будь-якого мову а. Алфавіт, правила читання і елементарні основи граматики: незалежно від мети, без даних етапів не обійтися. Спробуйте розібратися з цими питаннями самостійно, використовуючи самовчитель або курс для домашнього навчання.
3
Коли ваші початкові знання будуть досить стійкі, виберіть найбільш прийнятний для вас спосіб контактного вивчення мову а. Це можуть бути спеціалізовані курси, школа дистанційного навчання, уроки по скайпу. Навіть якщо ваша мотивація досить сильна, а самостійні уроки просуваються досить непогано, контроль з боку і наявність співрозмовника - обов'язковий фактор успішного навчання.
4
Паралельно з освоєнням обраного курсу почніть читати художню літературу. Спочатку виберіть адаптовані книги, а потім переходите до повних текстів. Для навчання ідеально підійдуть детективи і любовні романи: навіть якщо книга не є літературним шедевром, вона дозволить вам збагатити свій лексикон значним кількість нових слів і виразів. Виписуйте всю незнайому лексику, переводите і заучуйте її. Поступово ви виявите, що досить великий словниковий масив повторюється від твору до твору.
5
Почніть дивитися художні фільми, серіали, а потім і новинні передачі на досліджуваному мову е. Будьте готові до того, що перший час ви майже нічого не будете розуміти, навіть якщо до цього займалися посилено і ефективно. Для полегшення завдання можете вибрати фільми з субтитрами, проте згодом відмовляйтеся і від них. Приділяйте перегляду, як мінімум, 20 хвилин в день: поступово ви звикнете до іноземної мови і почнете легко розуміти її.
Корисна порада
Не бійтеся робити помилки в розмовній мові, навіть якщо вивчаєте мову недавно. Ваше завдання - висловити свою думку будь-яким способом, а правильність побудови фраз ви освоїте з практикою.