Як покривати акрилом ванну. Покрити ванну акрилом.

Ванна - це найулюбленіший предмет в будинку, життя без якого складно собі уявити. Але з плином часу ванна, як і багато інших речей, має звичай псуватися. Замінити її - справа складна. Простіше відреставрувати. І один із способів - це застосувати акрил.
Вам знадобиться
  • акрил;
  • кисть;
  • акрилова вставка;
  • клей;
  • стакріл
Інструкція
1
Коли патьоки, іржа, тріщини і корозія зроблять свою справу, і ванна прийме непрезентабельний вигляд, ви почнете її ремонтувати. Одне з сучасних засобів реставрації ванн, кажуть професійні будівельники, - це ремонт покриття за допомогою нанесення акрилу. Надавати ванні свіжий вигляд за допомогою акрилу можна трьома способами. Перший - поставити вкладиш. У цьому випадку все виглядає так. Є акриловий пластиковий панчіх, який вставляється в ванну і приклеюється до неї. Для цієї операції використовується клей-макрофлекс. Але тільки додайте в нього що-небудь, що не дасть йому розширюватися. Крім цього необхідно змінити все зливні пристрої у ванні. При такому способі ремонту користуватися ванною не можна буде близько 5 днів. Тому що потрібно, щоб клей застиг.
2
Ще один спосіб - наливний. Для цього використовується такий матеріал, як стакріл. Він являє собою одночасно емаль і підсилювач. При використанні Стакріл поверхню ванни стає гладкою і дзеркальною. Виробляється такий ремонт посередництвом розтікання покриття по поверхні. Незважаючи на те що матеріал досить тягучий, розтікається він абсолютно без патьоків. А за рахунок його товщини виключається проблема з появою тріщин. Показання до використання такого матеріалу - присутність в будинку ванни в іржі і з виїденої емаллю з боків. Висохне ванна досить швидко. Вже через 36 годин ви можете випробувати плоди своєї ремонту.
3
Третій варіант - класика реставрації. Виробляється за допомогою нанесення на ушкоджену поверхню покриття за допомогою пензлика. Перед початком ремонту ванну потрібно добре промити, просушити і прибрати зайву пил. Потім візьміть кисть і починайте акуратно покривати ванну засобом так, щоб воно входило в найменші пори. Після такого ремонту ванна надовго залишиться чистою і красивою. Користуватися їй можна буде вже через дві доби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m5g8Nmvoauo