Як пити таблетки від кашлю.

Найпоширенішим захворюванням в осінньо-зимовий період є застуда. Лікується вона всього за кілька днів, а ось залишкові явища у вигляді кашлю можуть турбувати ще довго. Якщо його залишити без уваги, можуть розвинутися ускладнення, тому потрібно своєчасно вдатися до медикаментозного лікування.
Інструкція
1
Купуйте таблетки від кашлю . Це недороге, перевірена часом, протикашльовий засіб, містить у складі кодеїн, корінь солодки та інші активні компоненти. Таблетки від кашлю є аналогом відомого ліки "Коделак", але за вартістю вигідно відрізняються від нього.
2
Приймайте таблетки від кашлю , якщо вас турбує болісний сухий або вологий, але дуже частий кашель. Кодеїн, який входить до складу препарату, впливає на кашльовий центр в мозку, тим самим, пригнічуючи кашльовий рефлекс.
3
Пийте по одній таблетці ліки не більше трьох разів на день. Якщо кашель доставляє занепокоєння лише у нічний час, досить буде одноразового прийому ліків перед сном. Маленьким дітям не рекомендується прийом даного препарату через незручну для них форми випуску. Якщо ви все ж вирішите давати малюкові таблетки від кашлю , необхідно порадитися з педіатром і проводити лікування під його наглядом.
4
Не приймайте таблетки від кашлю довше півтора тижнів. Препарат може викликати звикання, тому, якщо лікування не допомагає, варто проконсультуватися з фахівцем. Можливо, потрібна інша тактика лікування та інше ліки.
5
Ознайомтеся з протипоказаннями до прийому ліків. Якщо у вас бронхіальна астма або дихальна недостатність, препарат може нашкодити. Прийом таблеток від кашлю також не рекомендується вагітним і годуючим жінкам. Кодеїн, який є одним з основних компонентів, проникає через плаценту і в грудне молоко.
6
Слідкуйте за реакцією свого організму на ліки. У рідкісних випадках хворих турбує нудота, викликана індивідуальною непереносимістю препарату. Також іноді таблетки від кашлю викликають алергічну реакцію, яка проявляється шкірною сверблячкою і кропив'янкою.
Зверніть увагу
Передозування таблеток від кашлю може викликати блювоту, головний біль і навіть проблеми з диханням. Тому дотримуйтесь інструкцію із застосування препарату і дотримуйтесь рекомендацій лікаря.