Як контролювати якість роботи.

Людина, що здійснює контроль, завжди потрапляє під психологічний тиск з боку контрольованих ним людей. Обидві сторони сприймають рівень якості виконаної роботи по-своєму. Щоб уникнути конфліктів і непотрібних емоційних переживань, необхідно встановити правила контролю якості, однозначно сприймаються всіма учасниками процесу.
Інструкція
1
Визначте цілі контролю. Опишіть конкретно, що таке "якість" і які критерії його визначення. Розпливчасті і невизначені формулювання не дозволять ефективно контролювати процес. Якщо якісна робота складається з безлічі деталей, складіть їх список. Детально опишіть критерії якості для кожного пункту.
2
Встановіть правила, за якими визначається рівень якості. Використовуйте для цього описані раніше критерії. Правила повинні бути складені у вигляді покрокової інструкції. Вона допоможе аргументувати ваші висновки з контролю якості в разі конфліктних ситуацій. Щоб переконати співрозмовника, достатньо буде розповісти по кроках, як ви здійснювали контроль.
3
Підготуйте зразок якісної роботи . Він необхідний для навчання співробітників, яких ви збираєтеся контролювати. Поки люди не побачили якісної роботи , вони не зрозуміють, чого ви від них вимагаєте. Зразок запам'ятається краще, ніж письмові інструкції.
4
Підготуйте зразок неякісної роботи . Співробітники, які виконують роботу, повинні вміти відокремити якісну роботу від неякісної. Якщо ви навчите їх робити це за зразками, вони зможуть контролювати себе самі в процесі роботи .
5
Переконайтеся, що правила визначення якості роботи і зразки, складені на попередніх кроках, зрозумілі співробітникам. Задайте їм питання, щоб визначити ступінь їх розуміння.
6
Встановіть контрольні точки. Це проміжки роботи , в які здійснюється контроль якості. Люди не повинні здригатися від вашого раптової появи. Чітко поясніть, на яких етапах роботи і чому необхідний контроль.
Зверніть увагу
Присікайте будь-яку спробу зниження якості. Не робіть поблажок. В іншому випадку, правилами будуть свідомо нехтувати.
Корисна порада
Підраховуйте кількість якісних робіт. Що вважається, до того люди підсвідомо прагнуть. Публічно заохочуйте передовиків добрими словами. Люди не захочуть псувати свої показники.