Як побудувати човен для риболовлі.

У багатьох любителів риболовлі виникає бажання самостійно виготовити човен. Справа ця не проста, але реальне. Виготовлення не зажадає від вас великих витрат і здасться дуже захоплюючим заняттям.
Інструкція
1
Приготуйте креслення човни в цілому та її окремих частин. Зробіть лекала за розмірами кожної деталі. Приготуйте інструменти для роботи і матеріали.
2
Склейте листи фанери епоксидним клеєм, щоб отримати потрібну довжину. Виріжте деталі днища і бортів. Виріжте деталі транца і склейте їх в наступному порядку: зовнішній шар - фанера, потім шар склотканини, далі дубова дошка, знову шар склотканини і внутрішній шар - фанера.
3
Виготовте необхідну кількість шпангоутів. Для цього виріжте всі деталі, проклейте їх і додатково скріпіть шурупами.
4
Почніть збирати корпус. Зберіть днище, поставте транец і борту. При складанні бортів встановіть центральний шпангоут. Установку бортів почніть з корми човна, а не з носової частини. Шви скріпляйте за допомогою скруток і струбцин. Видаліть центральний шпангоут і поставте дерев'яні рейки, щоб надати правильне положення бортів. Далі промажьте місця з'єднання розчином епокісдкі, затверджувача і аеросилу. Такий клеїть забезпечить неймовірну міцність швів. Проклейте шви стеклотканью.
5
Зробіть розмітку для шпангоутів і встановіть їх. Будьте дуже уважні, щоб не видавити борт човна. Промажьте місця з'єднання тим же клейовим розчином.
6
На зовнішній стороні бортів встановіть причальний брус. Для цього дерев'яний брусок необхідно розпустити на 3 частини за допомогою електролобзика. Просвердлите отвори для шурупів. Починаючи з носа, прикріпіть перший шар рейки на епоксидну смолу і шурупи. Після повного висихання викрутити шурупи і, слідуючи тим же принципом, закріпіть другий і третій шари рейки.
7
У кормі і носової частини встановіть 2 рундука. Закріпіть за допомогою шурупів. Всі шви обробіть клейовим розчином.
8
зашкурена і зашпаклюйте всі поверхні човна. Наклейте склотканина на верхню частину бортів, причальний брус і рундуки за допомогою затверджувача. Акуратно розгладьте, щоб повністю видалити бульбашки повітря. Переверніть човен. Прошпаклюйте і зашкурити борта і днище. За тим же принципом оклейте днище стеклотканью.
9
Почніть установку реданів. Виготовте їх з того ж дерев'яного бруска, з якого ви робили привальний брус. Необхідно надати рейкам трикутне сеченіе.Прогрунтуйте і пофарбуйте човен. Човен готова до спуску на воду.